Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Opera web tarayıcısı ve bileşenleri

Opera web tarayıcısınız tanıyalım. Bilindiği üzere Firefox en çok eklentisi olduğu sanılan web tarayıcısı. Opera bu tabuları yıkmaya geliyor.

En az Firefox kadar Bileşeni olduğunu düşündüğüm Opera tasarım ve performansta da Firefox'u geride bırakıyor. Bu yazımda Opera ve Bileşenleri hakkında bilgiler sunacağım sizlere.Bu bileşenlerden en kullanışlı birkaç tanesini buradan bulabilirsiniz;
Video Downloader – Youtube, Dailymotion gibi video paylaşım sitelerinden kolayca video indirmeyi sağlayan bir bileşen.

Touch the Sky – Kendini dakikada bir güncelleyen hava durumu bileşeni.

Twitter – Twitter durumunuzu güncelleyebildiğiniz, arkadaşlarınızın tweetlerini okuyabildiğiniz ve bunların hepsini siteye girmeden yapabildiğiniz bir bileşen.

Google Translator – Google translate sitesine girmeden google translate aracılığıyla çeviri yapabilmenize izin veren bileşen.

Diğer bütün bileşenler için bu siteye girmeniz yeterli.

Eski wolkanca.com’da Opera web tarayıcısı ve bileşenleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Opera web tarayıcısı ve bileşenleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

firefox'u kullanıyorum ama yakında opera'ya geçiş yapıcam gibi gözüyor,bilgi için teşekkürler.