Kategoriler
Medya

Okan Bayülgen TV8’i satın aldı

Okan Bayülgen en ünlü ve tecrübeli televizyonculardan, uzun yıllardır programlarını yapıyor ve çok izletiyor. Okan TV8’in hisselerini satın alarak televizyon kanalına ortak oldu ve haftada 5 gün program yapacak. Bir önceki kanalı KanalD’de de haftada 3 gün program yapan Okan tüm hayatını TV8’e adayacak gibi görünüyor. www.tv8.com.tr

kraliyet-ailesi

MNG Holding’in hisselerini satın alan Okan yönetim kurulu üyesi oldu. Okan’ın ne kadar hisse satın aldığı bilinmiyor fakat yönetim kurulu üyeliği aldığı içinhatırı sayılır bir hissenin sahibi olduğunu tahmin ediyorum.

MNG grubu TV( in yanısıra bir gençlik aknalı kuracakmış, o zaman kadar Okan kanalda gençlik programları yapacak, programların izlenme oranına göre gençlik kanalının kurulması hızlanacak.

Programları ve kalitesine bakarsak bence bu sezonun en iyi kanalı TV8. Okan her yerde Okan dır.

@okanbayulgen

Bu sezon önemli program ve dizilerin kanal değişiklikleri oldu özellikle Kurtlar Vadisi hangi kanalda diye merak edenler olmuş olabilir benim gibi, Kurtlar Vadisi de TNT de arkadaşlar 🙂 Tivibu da var.

TV8 izlemek için tıklayın


WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Okan Bayülgen TV8’i satın aldı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.