Kategoriler
Internet

Msn 2008 en güzel bayram fotoğrafı

MsnMsn bayram için özel bir yarışma düzenliyor, yarışmanın adı “En Güzel Bayram Fotoğrafı”. Seçilen kişinin fotoğrafı Msn’de yayınlanarak milyonlarca kişi tarafından görülecek.

Bayrama ilişkin, aile pozu, eski günlerden kalmış bir fotoğraf veya bir bayram ziyareti fotoğrafı ile bu yarışmaya katılmak mümkün. Bayramı en iyi şekilde yansıttığını düşündüğünüz fotoğrafı msn_ozelgunler@live.com adresine gönderiyorsunuz, fotoğraflar kullanıcıların oyları ile seçiliyor ve en çok oyu alan fotoğraf günde milyonlarca kişinin baktığı Msn’in ana sayfasında gösterilecek.

En güzel bayram fotoğrafı kimse adlı fotoğraf yarışması sayesinde bayramın sıcaklığını milyonlarca insanla paylaşmak isteyen tüm msn kullanıcılarına açık. Yarışmaya katılmak için fotoğraflarınızı 1 – 16 Aralık tarihleri arasında göndermeniz gerekiyor.

En güzel bayram fotoğrafı yarışması

Yarışmanın koşulları:

  • Geçerli bir Windows Live ID sahibi olmak.
  • Katılım tarihi itibariyle 13 yaşında veya daha büyük olmak.
  • Microsoft Corporation’ın bir çalışanı veya bir Microsoft bağlı kuruluşunun çalışanı olmamak.
  • Bu Yarışma’nın herhangi bir yönetim veya düzenlenme aşamasına dahil olmamak.
  • Bir Microsoft çalışanının, bir Microsoft bağlı kuruluşu çalışanının veya bu Yarışma’nın herhangi bir yönetim veya düzenlenme aşamasına dahil olan bir kişinin birinci dereceden yakını (anne, baba, kardeş, eş, çocuk) olmamak.

Yarışma hakkında tüm detay ve bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.