Kategoriler
Internet

Şarkıları dinlerken sözlerini görebileceğiniz bir eklenti

Hem Winamp hem de Windows Media Player da çalışan eklentinin adı Lyrics Plugin. lyricsplugin.com adresine gidip yüklediğiniz taktirde dinlediğiniz şarkıların sözlerini de görme imkanına kavuşuyorsunuz.

Tabi ki Winamp da veya Windows Media Player da dinlenen şarkıların sözlerinin görünmesi için düzgün şarkı isimlerine veya metadatalara sahip olması gerekiyor. İnternetten indirilen çoğu mp3 formatındaki şarkılar o mp3 e yayınlayan sitenin ismi eklendiği için şarkı sözleri de çıkmayabiliyor, bunun için isterseniz şarkı isimlerini elinizle değiştirebilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Şarkıları dinlerken sözlerini görebileceğiniz bir eklenti veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Şarkıları dinlerken sözlerini görebileceğiniz bir eklenti için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

minilycris denilen bir program da var baya güzel.. birebir winamp'a uyumlu isterseniz bir çok player a uyum sağlanıyor…

hoş bir eklenti. şarkının sözlerini bilmeyerek sağar duymaz uydurur misali sözleri değiştiren ve kendine göre yorumlayan kişiler için ideal…

işe yarıo.. eyvallah. 🙂 komik geldi biraz ama olsun kullancam