Kategoriler
Ivır zıvır

Wolkanca yepis yeni tema

Şu anda bu blog için yeni tema çalışmaları son sürat sürüyor, gördüğünüz ekran görüntüsü şuan ki hali. Yapı olarak ilk resimdeki gibi başladı ve şablonun şeklini şu arkadaştan aldım. Görünümde görsellik tamamen değişilebilir buna henüz karar vermedik ama yapısal bir şey değişmeyecek. Tema değiştiğinde alıştığınız blog olacak, yani neyin nerede olduğunu biliyor olacaksınız çabuk alışırsınız.

Blog Wolkanca -_1247094659189

Renkler konusunda hiç iyi değilim 2 gündür vektör sitelerinde cirit atıyorum kullanabileceğim renkler ve görseller bulabilmek için ve tabi bütünlük sağlaması için bunları seçmek karar vermek çok zor, zor işler.

Blogun kısa bir süre kapanmasından sevinen ablaya çok güldüm, onun için bir similey 😀 Bilsem onun için daha önce kapatırdım.

Sezen Aksu’nun en sevdiğim parçalarından biri beni unutma.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Wolkanca yepis yeni temaiçin 16 yanıt

ben de sabırsızlıkla bekliyorum bu temayı. umarım alışabilirim 🙂 wolkan yeni temaya geçtiğinde şu anki temayı bana vermen mümkün mü 🙂 tema çok güzel de 😉

tesbi
nereden biliyorsun bu temayı vallahi ben theme shaper in şablonunu kullanarak sıfırdan yazıyorum yeni temayı. görselleri de ücretsiz vector sitelerinden temin ettim.

saolun millet.
bu tema da güzel ya sıkılırsak buna geçeriz 😀 temadan bol ne var.

video sitesi gibi olmuş blog sitesinin ruhu yansıtmıyor, bide siyah rengi yazılar dışında kullanma. siyah renk psikolojik olarak ziyaretçileri olumsuz etkiler..

benden bu kadar.

bence yeni tema cok daha profesyonel bir görünüm kazandırmış bloga,
şuan kullanılan tema çok basit olmuş, zaten sahibiside farkına varmış ki değiştirme gereği duymuş
iyi bir şey olacağa benziyor 😉 görecez 🙂
bunuda ben yaptım http://tavla-indir.org

çağatay bu eski bir yazı.

bir ton çalışıp sabahlayıp yaptığım bir şeyi ücretsiz paylaşma imkanım yok isteyen kişi-kurumlara özel olarak yapıyorum zaten.

teşekkür ederim.