Kategoriler
Blog

Annekaz WordPress'e geçti

Bilinen nedenlerden dolayı blogspotta rahatsız edilen bloggerlar bloglaını başka yerlere taşımak istiyor. annekaz.com da Bloggger'daki blogunu WordPress'e sorunsuz taşıdı, ben yaptım onun için sorunsuz diyorum 🙂

Annekaz WordPress e geçti

Blogger'da ki blogunuzu eğer içerik çoksa taşımak biraz zahmetli, çok dikkatli olmak olmak gerekiyor. Taşıdıktan sonra da eski ziyaretçilerinizi rahatsız etmemesi için çok fazla ayar yapmak gerekiyor, aslında yapılacakların çoğunu ben burada yazmışımdır ana konu: https://wolkanca.com/siteyi-blogger-dan-wordpress-e-trafik-kaybetmeden-tasima/

Blogunuzu kendiniz taşımak istiyorsanız önce denemeler yapın, wordpress.com üzerinde bu denemeleri yapabilirsiniz. Kendi satın aldığınız hosting hizmeti üzerine WordPress kullanacaksanız wordpress.com ile çoğu işlevinin aynı veya birbirine bağlı olduğunu göreceksiniz, bu yüzden illa ki wordpress.com a göz atmanız iyi olacaktır. Eğer doğru yerden hosting aldıysanız pluginler yüklemek, yemalar yüklemek bunlar sizin için çok eğlenceli olacaktır.

Eğer sorun yaşamak istemiyorsanız, her şey profesyonel ve sorunsuz olsun diyorsanız yapmanız gereken bizim gibi profesyonellerden yardım almak.

Eski wolkanca.com’da Annekaz WordPress'e geçti veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Annekaz WordPress'e geçti için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.