Kategoriler
Geyik

Maskeli bu ama

Yeni dünya diyorlar ya işte al sana yeni dünya bir Maskeli Aylinimiz oldu sonunda bu ve benzerlerine artık yavaş yavaş alışmamız gerekecek sanırım.

Maskeli Aylin İstanbul’da oturuyorum ve 21 yaşındayım. Gencim güzelim ama maddi imkanlarım şuanda istediğim hayatı yaşamımı engelliyor. Bunun için kötü yola mı düşmem lazım? Hayır dedim kendi kendime tabii ki olmaz. Peki ya ne yapabilirim? İşte o anda bir erkek arkadaşımın verdiği fikir aklıma geldi ve kendi video mu çektim. Video da ne yaptığıma gelince… Açtım Kenan Doğulu’nun Cakkıdı parçasını ve kendimden geçerek dans etmeye başladım. Çektiğim videonun ilk kısmını Youtube’a koydum ve ikinci kısmı (biraz alkolün de tesiriyle açılıp saçılmışım) Ebayde satmışa çıkarttım.

diye açıklıyor vaziyeti “Aylin” isimli hanım kızımız ve çektiği striptiz videosunu e-bay de satışa çıkarıp, potansiyel alıcıları internet tarihinin bir parçası olmaya davet ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SjU8x8bB9mE
videosunun ilk kısmını Youtube da yayınlayan Aylin, devamını izlemek isteyenleri açık artırmaya katılmaya davet ediyor. kızımız, promosyon olarak da, fiyat artıracak herkesi msn listesine eklemeyi vaad ediyor.
3,5 dakikalık video için 55,100.00$ verilmiş..
-internet üzerinden pazarlama olayını kavrayan Aylin’in, yahoo üzerinde 450 küsür üyesi olan bir mail grubu (meraklılar için söyleyeyim: evet, üye oldum. hayır, herhangi bir hareketlilik yok. ileti gönderme hakkı sadece moderasyona verilmiş ve herhangi bir ileti yollanmamış. belki mail adresi toplamak için yapılmış bir numaradır), my space sayfası, blogcu.com üzerinde bir blogu mevcut
kalıcı bağlantı vermiyorum ama maskeliaylin.com un ırzına çoktan geçilmiş…
Aylin e buradan bol kazançlar diliyor, ancak satışın gerçekleştiğinin ertesi günü o videonun p2p lerde, ve bilumum sitede yayına koyulabileceği hususuna dikkat çekmeden edemiyoruz.
[Bildirgeç]