Kategoriler
Geyik

Amazing exciting professional fight

amazing_exciting_professional_fightGerçekten ağzım açık izledim videoyu muthiş bir kavga. Bu maç sadece Japonya ve Amerika arasında oluyormuş *galiba Almanyada varmış arasında tam bilemiyorum ama dehşet kavgalar var Eurosport kanalında geçtiğimiz hafta gösterildi bu gece. Bu çok çok ilginç adamlar hiç durmadan suratlarına yumruklar yağdırıyor Japon dallamanın suratı resmen dağılıyor bıyıklı Amerikalı dananın bir ara kaybedeceğini düşünürken dövüşün ilerki sürelerinde görüyoruzki Amerikalı dana Japon dallamanın resmen a.q yo. Para abijim işte kim bilir kaç bin dolar için bunu yapıyolar. Videoda çalan müziğe bayıldım ismini bilen varmı?

Eski wolkanca.com’da Amazing exciting professional fight veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Amazing exciting professional fight için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

surata bak puh-hahahahhahaha maymuna döndü valla ben böyle kavga görmedim 😀

arkadaşlar bu şarkı

ozzy osbourne › ı just want you

teşekküre gerek yok hihihi

herşey ii güselde bide abd li çip kazanmasa daha bir zevke gelcektim yaa.

berkay varya sen 1 numarasın yhaa.. ne diim sana sözcükler yetersiz kalır 1 sene sonrada olsa şarkıyı buldumya..sende buldurdunyaa valla cookk saol yaaaa

eyv volkan abii :d :d heleşükür kavştm vede cok şaşrdım 🥴 adamda bana cok yakın olan :p black sabbath 'n vokali cıktı….hey allm yhaa !

rica ederim ben de sizin sayenizde böyle güzel bir şarkıyı arşivime katmış oldum 🙂