Kategoriler
Hayattan

Lazer Epilasyon

Epilation au Sabre Laser

İstenmeyen tüylerden kurtulmaka için en hızlı, en sağlıklı ve en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon’da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Soğutma sistemli lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon ile lazer ısısı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür. Lazer epilasyon sayesinde bütün istenmeyen tüylerinizden kurtulabilir, pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Lazer Epilasyon yönteminden önce kadın ve erkeklerin önemli estetik kaygılarından biri olan aşırı kıl probleminden kurtulmak için asırlardır değişik yöntemler kullanılmıştır. Ağda, traş ve kimyasal dökücüler gibi depilasyon yöntemleri ile istenilen kalıcı epilasyon sonuçlarına ulaşılamamıştır. Bu yöntemlerin sık aralıklarla uygulanmasındaki güçlüklerin yanı sıra, ortaya çıkabilen birçok sorun nedeniyle doktorlar kalıcı sonuç veren lazer epilasyon yöntemini önermektedirler. Lazer Epilasyon günümüz teknolojisinde bu konuda gelinen en son noktadır. Lazer epilasyon ‘da amaç, kıl üretimini gerçekleştiren kök hücreyi lazer ışığı ile yok etmektir.

Daphne dünyadaki tüm lazer sistemleri ile hizmet vermektedir. Deneyimli dermatoloji uzmanları ve profosyonel ekibi ile lazer epilasyon ve estetik lazer uygulamalarında profosyonel hizmet arayanların adresidir. [daphnelazer.com]

 • OSMANBEY
  Halaskârgazi Caddesi Tavukçu Fethi Sokak N:38/3 Tel: 0212 230 28 08 (pbx)
 • ACIBADEM
  Acıbadem caddesi 139/13 Tel: 0216 545 70 45 (pbx)
 • BAKIRKÖY
  Fişekhane cd. No:54 D:5 Tel: 0212 466 15 45 (pbx)
 • BAGDAT CADDESİ
  Çok yakında Bağdat Caddesi, Vakko karşısında.
Bu bir reklamdır

Eski wolkanca.com’da Lazer Epilasyon veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Lazer Epilasyon için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Lazer Epilasyoniçin 16 yanıt

bloglarda hiç böyle reklam görmediydim. bakalım tutulacak mı bu tür reklamlar.

evet bu post reklamları yeni icad ettim bakalım neler oalcak 🙂 bence tutar hem pagerank isteyen reklamverenler için iyi hemde güzel reklam yani.

lan blog
"ne ka ekmek o ka köfte
milletçe sefaletimizi tüm ihtişamı ve açıklığıyla gözler önüne seren bir halk sözümüzdür.
700 lira maaş alıyor 650 lira kira veriyor 🙂 ayvayı yemiş bir adamın blogunda dolanıyorsun ey yolcu.
şunlara bak sen hele 🙂 "

wolkanca lan blog'a bunu yazdığına göre nikah kıyıp evlendin galiba düğün yapmak istiyorsun ki herhal de masrafların arttı galiba masaüstü bilgisayarını satmak istemem ve şu reklamalara daha çok agırlık vermen burdan geliri artırmak galiba arkadaşlar google reklamlarına iyi tıklayın buaralar wolkanca'ya çok para lağzım galiba bunları yaptığına göre gerçi google adsense reklamları yayınlarken böyle yazılar yazmak yasak ama wolkanca olmaz sa bir hafta sonra bu yazımı sil.
şimdi reklamları tıklayın millet wolkanca'ya yardım

böyle bir reklam yazısı okuyucuya biraz saygısızlık olmuyormu ?

bence çok doğru bugün bir reklam koyan artik bütün yazilarinda araya reklam sıkıştırır ve okuyucularını kaybettirir.

post reklam biraz alakasız olabilir bir blog için bence ama ondan daha önemlisi içerikle yada sahibiyle alakalı olmalı. ne blogun içeriğiyle ne de wolkanca'yla alakası olmayan bir reklam.
wolkanca ve epilasyon? 🙂

takip edenler genelde blogun konusuna ilgi duyanlardır mesela bir futbol maçında traş bıçağı motor yağı reklamı yapılmasının nedeni genelde erkeklerin izlediği içindir. anlatmak istediğim o 😉

acaba lazer epilasyon ile ilgili bir sitemin reklamını yayınlatma şansım var mı burda? (aynen böyle makale içinden link ile)