Kategoriler
Blog

Lanblog

Lan Blog ulan blogBir blog klasiği olma yolunda hızla ilerleyen sevgili lanblog’umun kardeşleri bir bir piyasaya çıkıyor. Benim yazılarımı sürekli takip eden arkadaşlar tarafından bana -blogunuzun birebir kopyasını başkaları yapıyor diye beni uyarıyorlar.

Sevgili arkadaşım Deniz (asitweb) de Lanblog uslubunu kullanarak yazmak ve rahatlamak isteyenlerden biri. Deniz arkadaşım blogunu hazırlamadan önce bana haber verip ve çok saygılı bir şekilde benden izin istemiştir, ben de arkadaşıma gönül rahatlığı ile yazabilirsin diye cevap verdim. Ve blogunun alt kısmına fikir sahibi: wolkanca diye bir not düşmüştür. Yani arkadaşlar endişelenmeyin. İlginiz için teşekkür ederim.

© 2006 – 2007 Lan Blog bir wolkanca üretimidir!

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Lanblog başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Lanblogiçin 7 yanıt

bende lanblog' un formatına bayılıyorum.. 🙂 blog.wolkanca 'dan çok oraya ugruyorum hatta.. hele bloga kaydıgın fırçalar çok hoşuma gidiyor volkan abi.. bir blog ancak bu kadar fırça yiyebilirdi 😀

itiraf etmeliyim. ben de seviyorum bu tarzı 🙂 gariban blog, bu hayatı o seçmedi ama katlanıcak artık 🙂

itiraf etmeliyim.e ben de seviyorum bue tarzı garibaen blog, bu heayatı o seçmedei ama keatlanıcak eartık

yazık o bloga canım acıyor gördükçe ama bir yandan da lan wolkanca'nın blogu sen yat dur baban çalışsın iyi oluyo lan sana ye fırçayı diyorum 😀 (wolkanca style) 🙂

bende kullanmaya başladım bir kaç ay önce bu formatı hoş bişiy ama vakitsizlik… 😀