Kategoriler
Kültür Sanat

Kontes (The Countess) izledim

Film geçtiğimiz ay Türkiye'de vizyona girmişti, afişlerinden vampir filmi gibi görülebiliyor ama öyle değil. Film kendinden 20 yaş ufak bir deliğanlı ile aşk yaşayan kontes hanımın hayatını konu alıyor.

Kontes (The Countess) izledim
Kontes bildiğiniz gibi kontun karısı oluyor, bir de prenses var mesela o da kontes gibi bir şey, bunlar böye acayip şeyler işte tarihte kalan, şimdi mesela kontes köpek ismidir.

Hikayenin gerçek olup olmadığı konusunda bir bilgim yok, fakat buna banzer çok ilginç tarihsel olaylar olduğunu biliyorum. Bu film gerçekten iğrenç bir film, şimdi ne desem boş sırf merak ettiğiniz için izleyeceksiniz bu filmi ama ben baştan uyarayım dedim.

Film de “Türkler” de var bir yandan, hikayenin geçtiği 1500-1600 lü yıllar yani Osmanlı'nın çok güçlü olduğu dönemler. Viyna kapılarına kadar dayanmış Türkler ve film içinde Türklerin barbarlıklarından bahsediliyor vs.

Osmanlı bu kont ve kontesin bölgesi hariç her yere girmiş, kralın bile kontese çok fazla borcu var o derece güçlü bir kadın. Kont yani eşi öldükten sonra 4 çocuu ile dul kalıyor ve bizim 20 yaş ufak olan deliğanlı ile tanışıyor bir akşam, aşk filan derken entiikalar havada uçuşuyor.

Filmin en boktan yeri tabii ki bu bizim deli karının(kontes) gençleşmek için bakire kızları kanları ile cildini yıkama durumu. Ülkede neredeyse bakire kız bırakmıyor kadın hepsini öldürüyor, ama vampir değil yani, lütfen.

Eski wolkanca.com’da Kontes (The Countess) izledim veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kontes (The Countess) izledim için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.