!f İstanbul 2012

if istanbul

Dün akşam if istanbul basın toplantısında bulundum ayrıca bu sayede çoktandır gitmediğim bir iki mekana da gitmiş oldum, İstanbul çok hızlı değişen bir şehir 2 ay bir yere gitmeyin ve sonra gitmeye kalksanız kaybolabilirsiniz bile.

Çok güzel filmler var, filmlerden görüntüler ile çalan müzik çok güzeldi, ses kaydını aldım yaniğ o derece. Müzik gösterim için özel olarak yapılmış ve büyük ihtimalle profesyonel bir Dj/sanatçı elinden çıkmış.


Basın toplantısında aklımda kalan if istanbul un bundan sonar sadece filmlerle kalmayıp araya müzik kategorisini de ekleyecekleri idi, birkaç dikakt çekici bilgi daha vardı ama yatıp uyumam lazım siz o bilgileri bir yerlerde görürsünüz, duyarsınız zaten, haber sitesi mi burası kardeşim.

Etkinliklerle, film takvimi ve diğer tüm şeylerle alakalı bilgiyi ifistanbul.com dan edinebilirsiniz. 25 Ocak da takvim, biletler vs. ne varsa hepsi açıklanacak.

Facebook: facebook.com/ifistanbul

Bunlar da if istanbul filmleri

if istanbul blogunda yazılardaki o tırnak hatalarını düzeltin arkadaşım, aşağıdaki kodları temanın function.php dosyasına yazarsanız düzelir 😉

remove_filter ('single_post_title', 'wptexturize');
remove_filter ('bloginfo', 'wptexturize');
remove_filter ('wp_title', 'wptexturize');

Ekleme:
!f istanbul 2012 programı açıklandı! from !f istanbul on Vimeo.
2012 basın toplantımızdan enstantaneler ve başlıklar…

İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.