Kategoriler
Kültür Sanat

Patlak Sokaklar / Gerzomat vizyonda

Türkiye’de “Sütü Seven Kamyoncular” ismi ile olsa da en azından tanınan arkadaşlar Amerikan replikleri ile Türk esprilerini aynı tencere içine koymuşlar, uzun uzun karıştırmışlar, ardından üzerine her türlü apaçisinden tut, sokakta görüp görebileceğin ne kadar enteresan tip varsa rendelemişler ve ortaya lanet olası bir film çıkmış dostum, @patlaksokaklar.

Patlak Sokaklar


Güzel film, sinemaya gidip izleyin bir daha yapsınlar. http://patlaksokaklar.com/

Patlak Sokaklar Gerzomat
Patlak Sokaklar Gerzomat

İnternette 5 bölümlük bir mini dizi olarak başladığımız Patlak Sokaklar beyazperdede! ANS’nin yapımcılığını üstlendiği ilk sinema filmimiz “Patlak Sokaklar – Gerzomat” 16 Mart’ta sinemalarda olacak. Buyrun bu da fragmanı… İyi seyirler. Umarız beğenirsiniz.

Filmimizin konusu ise kısaca şöyle:
John Lemmon (Tansu Tunçel) ve Billy Billy (Ömür Cedimağar) tarafından vakti zamanında hapse tıkılan Black Jack (Volkan Öge) kaçmanın bir yolunu bulur ve korkunç bir silahı ele geçirir. Elindeki bu güçle bütün halkı aptala döndürebilecektir. Jack silahı çalıştırabilmek için profesör Mary Jane’in (Doğa Rutkay) peşinde düşerken, John ve Billy de onu durdurmaya çalışacaklardır. Bu yolda onlara güzel dedektif Jennifer (Selin Demiratar) ve agresif müdürleri Peter (Kubilay Tunçer) yardımcı olacaklardır.

http://patlaksokaklar.com/
https://www.youtube.com/user/batesmotelpro
https://www.facebook.com/patlaksokaklar
https://wolkanca.com/sutu-seven-kamyoncu/
https://wolkanca.com/esmeralda/