Kategoriler
Internet

Msn’den telefon: VoIP Windows Live Messenger

msn-telefonMsn üzerinden sabit telefonlar ile görüşülebilecek, fiyatları da çok uygun diyorlar, Türk Telekom müşterilerinin internete bağlı bilgisayarlarından Msn programı ile ev ya da işyeri telefonları aranacak, tarife normal telekom tarifesinden olacakmış. Skype dan daha çok tutulacağını sanıyorum.

Artık MSN’den ’alo’diyebileceksiniz! Hem de çok uygun fiyata… Peki bu servisi kullanmak için abonelik nasıl olacak?
Türk Telekom ve Microsoft’un ortak çalışmaları sonucunda çok yakın bir zamanda Windows Live Messenger aboneleri uygun fiyata sabit telefonları ve GSM numaralarını arayabilecek.

Abonelerin Windows Live üzerinden yapacakları tüm ev, iş ve GSM numaralarını aramaları ev ya da iş yerinden arıyormuş gibi fiyatlandırılıcak.

Türk Telekom müşterilerinin internete bağlı bilgisayarlarından, Windows Live Messenger uygulaması üzerinden ev ya da işyeri telefonu tarifesi üzerinden hesaplanacak. Bu servisi kullanmak için gerekli olan abonelik de her iki şirket tarafından kullanıcıya ücretsiz olarak sunulacak. (pcmagazine)

Daha fazla bilgi için Messenger bloguna tıklarınız.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Msn’den telefon: VoIP Windows Live Messenger başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.