Kategoriler
Geyik Medya

İkinci el kadın

İkinci el erkek'ten sonra 'ikinci el kadın' kavramı da hayatımıza girdi! Esquire dergisi başından bir ilişki ya da evlilik geçmiş kadınların ne tür özellikleri olduğunu bir bir ortaya çıkarmış.

Şarkıcı Pınar Aylin'in geçtiğimiz aylarda yaptığı;

Benim dengim 40 yaş grubudur ama o yaştaki adamların çoğu evli. Artık ikinci elleri bekleyeceğiz.

açıklaması; uzun süre tartışılmıştı.
İkinci el kadın

İşte ikinci el kadınların özellikleri;

  ŞIMARIP, NAZLANMAZ!

 • Daha önce ciddi bir veya birkaç ilişki, belki de bir evlilik yaşamıştır. Bu yüzden erkekler hakkında mantıksız ve uçuk hayalleri değil, 'ilk elden' bilgisi vardır.
 • Ne zaman ne yapması gerektiğini, bir erkeğin nelere sinirleneceğini ve ilişkinin sınırlarını yaşayarak öğrenmiştir.
 • Evin küçük kızıymış gibi sürekli şımarmaz. Nazlanmayı veya gereksiz cilveyi flörtün temel kuralıymış gibi benimsemez.
 • Rahattır. Ne kendisini gerer, ne de sizi. İlk karşılaştığınızda sizi beğenmişse, gülümsemesini hiç kimse engelleyemez. Böylece onunla saçma sapan oyunlar oynamanıza gerek kalmaz. Sizi taktiklerle oyalamaz, sürekli olarak test etmez.
 • Bir şeylerin yolunda gitmediğini hissederse, bunu yüzünüze karşı söylemekten çekinmez. Bir erkekle nasıl başa çıkması gerektiğini bilir.
 • Erkeğin arzularını, zaaflarını, ihtiyaçlarını tanır ve ona göre davranır. Gerektiğinde anne şefkati gösterir. Sizi değiştiremeyeceğini bilir ama bütün sivri taraflarınızı da törpülemeyi becerir.
 • Daha önce en az bir erkekten ayrılmış, bu darbeyi savuşturmuş ve güçlenerek ayağa kalkmıştır. Kendine güveni tamdır ve kendi ağırlığını sizin omuzlarınıza yüklemek gibi gizli bir planı yoktur.
 • İtle kopukla işi olmaz. Serseri erkeklerin o uzaktan sezilen cazibesinin ne kadar yalan olduğunu yaşayarak görmüştür.
 • Kadın olmanın ona verdiği güçleri bilir ve bunları kullanmaktan çekinmez. Cinselliğinin farkındadır ve muhtemelen kendi cinsel kimliğiyle barışıktır.
  YÜZÜKLERİ İNCELEMEZ

 • Yaşı sizden büyük olabilir. Bu onun için bir sorun değildir. İlişkinin nereye gideceği konusunda romantik öngörüleri yoktur. Günün tadını çıkarmayı tercih eder.
 • Annenizle tanışmak konusunda ısrarcı olmaz, her kuyumcunun önünde durup yüzükleri incelemez. Sosyalleşme takıntısı yoktur. Her gece alemlere akmak gibi isteklerle başınızı ağrıtmaz.

Eski wolkanca.com’da İkinci el kadın veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İkinci el kadın için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

İkinci el kadıniçin 18 yanıt

ikinci el de sağlam kadınmış hani. birinci ellerin de tecrübe kazanıp olgunlaşması lazım ama acep boşanma bu olgunlaşma için şart mı?

muhteşem bir yazı tesadüf eseri buldum ve okudum çok güzel yazmışsınız elinize sağlık bir bayan olarak diyorum ki herşeyi eksiksiz ve doğru yazmışsınız

gercekten ayıp etmişler insan olan insan için böle dermi eşya deyil sonuçta

bence kadınlar hakkında böyle düşünmemek gerek onlar bizim meleklerimiz

vallaa deyışen varmıı benlee usteee parada verımm yeter 7 yıl olduu şimdii deyışıklık zamanıı varmsınızzz benleee takasaaa 3 gunluyee

dünya tersine dönmüş artık insanlık diye bir şey kalmamış böyle bir şey olurmu ya ikinci el diye hitap ettiğiniz kişiler ümmeti çoğaltan yüce varlıklardır çok ayıp allah herkese akıl versin

biz iki arkadaş çok güldük burası türkiye yabancıya rağbet olmasın bızımde ıkıncı eller daha iyi olur hıç olmasa sağlıklıdı türk malı dır ha

nıye olum eşyanın 2 elı var hayvanın var arabanın var karinin neden olmaya az kullanilmiş roterdarli çarpmali degil mandalli birazda sarisin olsa ii olur a.g

hadi müslüman olmayan toplumlar ne derseler yakışır o kafirlere peki müslümanlar niye ne oluyo unutmayınki annalar kadındı o hal annesini düşünen her ferd bu dikta kelimeyi kulanıp iyice manyaklaşmasın

gercekten 2.belki cok guzel sana istedigin sevgiyi. veriyor ama belli bir zamana kadar sonra bunun sahte olduğunu ogreniyorsun.