Kategoriler
Genel

Yazılımcıların işe alımcılara bakışı

Yazılımcıların İşe Alımcılara Bakışı Raporu 2021 – TalentGrid

TalentGrid, yazılımcıların işe alım süreçlerindeki genel deneyimlerine odaklandığı yepyeni bir seriye başladı: Yazılımcı Empati Serisi 🗣 3 ayrı rapordan oluşan bu seride ilk yayınlanan kısım “Yazılımcıların İşe Alımcılara Bakışı

İşe alım süreçlerinde iletişim nerede tıkanıyor? Yazılımcıların işe alım uzmanlarından beklentileri neler? Bunun gibi daha birçok sorunun cevabını analiz edildiği serinin ilk raporuna göz atmak için 👇

Yazılımcıların İşe Alımcılara Bakışı Raporu 2021

Diğer TalentGrid işleri:

TR yazılım teknolojileri raporu [2020]: Türkiye Yazılım Teknolojileri Raporu ile yaklaşık 200 şirketin en sık kullandığı teknoloji ve araç seçimlerinin detaylı analizini inceleyebilirsin.
TR yazılımda kadın raporu: Yazılımda Kadın Raporu yazılım odağında kadın ve e
Askıda Kod: Karantinada yalnızlaşmayalım, yardımlaşalım 🤝 Askıda Kod; çocuk hakları, hayvan hakları, doğa koruma alanlarında hizmet veren dernekler ile gönüllü destek olmak isteyen yazılımcıları bir araya getirir. Askıda Kod – TalentGrid.

wolkanca.com’da Yazılımcıların işe alımcılara bakışı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yazılımcıların işe alımcılara bakışı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.