Kategoriler
Medya

Kaşalotlar

Bugün teneffüs arasında kantinde elime posta gazetesi geçti. Şöyle bir göz gezdirmek için elime aldım. İlk sayfa manşetinde “bir kadın internette tanıştığı 300 erkekle tanışıp 60’ı ile beraber olup kocasını aldatmış yıllar önce. Şimdi ise durulmuş 4 erkekle beraber (miş)” çok ama çok özür diliyorum YUH!
posta gazetesi 6 mayis

Neyi yuhaladım söyleyeyim.

1. beni hiç ama hiç ilgilendirmez kadının ne yaptığı… sorun bu konunun manşete taşınması üstelik de içinde kocaman kocaman 2 sayfada yer verilmesi. Ya bizim gündemimiz bu değil ki. Bizim gündemimiz her gün fidan gibi delikanlı askerlerimizi toprağa vermemiz. Ki onları da küçücük bir resimle köşeye koymuşlar 🙁

Bizim gündemimiz caddeleri dolduran cumhuriyet diye haykıran halk. Onları da bir 10. sayfaya koymuşlar.

Ve biliyor musunuz bu gazete en çok satan gazete. Neden çünkü tüm çıplak mankenler orada, kim kiminle yatmış kiminle aldatmış orda. Bunlar gerekli bize. Ben hürriyet, milliyet, posta, gözcü bu gazeteleri okumuyor şiddetle protesto ediyorum.

2. diğer yuhum da o kadına. Sanki marifet de 4 erkeğe inmiş artık yarabbi ben artık bu kadın milletinden korkar oldum… Sevgilime ya da eşim olacak insana sonsuz güveniyorum ama etraftaki o erkek avcısı kaşalotlara hiç mi güvenmiyor hepsinden iğreniyorum. Kızlar koruyun valla erkek arkadaşlarınızı sevgililerinizi eşlerinizi.