Kategoriler
Kültür sanat

İstiklal marşı heavy metal versiyon

laibach - volkİstiklal marşımızdan sözlerinin geçtiği şarkıyı LAIBACH adlı sloven rack grub VOLK isimli albümlerinde yer vermişler. Türkiye istiklal marşının yanı sıra, Germania, America, Anglia, Rossiya, Francia, Italia, España, Yisrā'el, Türkiye, Zhōnghuá, Nippon, Slovania, Vaticanae, NSK ülkelerininde marşları var albümlerinde. Diğer ülkelerin marşlarını yine youtubeden dinleyebilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=b2ssISDFpI8
Fear not and don't be dismay, This crimson flag should never fade, I know it will always shine, My Nation's star and it is mine, It will always shine, I know it will always shine, Freedom is my people's right, The West may be armored with stell, But we have the fate and believe, We worship God and seek the miths, sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak, o benim milletimin yıldızıdır parlayacak.

Eski wolkanca.com’da İstiklal marşı heavy metal versiyon veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İstiklal marşı heavy metal versiyon için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

televizyona da çıkmış way be
çok keyili bir program olmuş
kendisini de böylece görmüş oldum
yakışıklı biriymiş (:

teşekkürler wolkan

lan bu haber bizim üniversitelileri teknoloji cahili çıkardı.bana sormadılar ki basiyim cevabı.editleyin şunun sonundaki intranet nedir? bilmiyorum kısmını.

ya öyle olmuş nedense ferhad ben de şok oldum öğrenciler bilmiyorum deyince yuh diyecektim neredeyse