Kategoriler
Hayattan

Köpeğimm


Ya böyle birşey bir insanı hayata bağlar mı ?
-Bağlıyor
Kendininizi kötü hissediyorsanız ya da ne bileyim birşeyler yolunda gitmiyorsa bence hemen bir köpek bulun edinin sevin sokakta yanınınızdan gelip geçen bile olabilir elinizden birşeyler yedirin avucunuzdan su içirin parmaklarınızı ısırmasına izin verin inanın bana bir çok şeyi unutup gidiyorsunuz…
Not: Aşk meşk kategorisinde yayınladım çünkü ben ona aşık oldum 🙂

Eski wolkanca.com’da Köpeğimm veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Köpeğimm için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Köpeğimmiçin 4 yanıt

ben sadece kurtlar vadisi ırak dizisi hakkında yorum yapacagım.diğer düşüncelerin senin tabi saygı duyarım. bence bu dizi insanları ikiye bölmez aksine kardeşliği anlatan iyi bir araç olabilirdi.fakat bundan rahatsızlık duyanlar 1 ocak-13 ?ubat tarihleri arasında rtük 'e dizinin durdurulması hakkında mail atılmış.demekki yarası olupda gocunan insanlar var. bence rtük büyük bir yanlış yaparak asıl ayrımcılıgın fitilini ateşledi.

tamam ama bu sadece bir dizi değilmi yani ayırması yada bütünleştirmesi gerekmez dizi baştan beri maksatlı amacı olan bir dizi ise bilemiyorum ben hiç tvnin karşısına geçipte izlemedim sadec askerde deliyürek e bakardık o da can sıkıntısı işte yapacak bir şey yok akşamları.
bence bu diziyi rütük kaldırsada dizi çekilmeye devam eder ve internette seyreder insanlar. internetede yasak getirirlermi bilemem burası hakketten türkiye internetide yasaklarlarsa yakında şaşırmamamız gerekir diye düşünüyorum.

merhaba bizde blogumuza milliyetçilik/ırkçılık/ulusalcılık… gibi konuları tartışmaya açtık.katkı sağlarsanız seviniriz.
ister blogunuzda açacağınız yazılarla ister blogumuzda yapacağınız yorumlarla hepsinden faydalanırız.
hayırlı işler,iyi günler:9
irtica