Kategoriler
Ivır zıvır

İstemiyorum Turkcell istemiyorum

Bilmiyorum herhalde herkesin cep telefonu aynı şekilde mi ama benim hattıma hergün “en az” 10 adet kıl kampanyası, tüy kampanyası gibi kısa mesajlar geliyor, Turkcell gönderiyor bunları sanırım.

Ben de öyle egzantirik bir adamım ki ömrümde hiç bu kampanyalardan birini kullanmış değilim, sadece şu bizbize miydi her neyse öyle bir tarife seçmişim yıllar önce veya seçmemişimdir büyük ihtimalle otomatik geçirmişlerdir, daha da hiç başka bir olaya girişmedim. Herhalde saniyede 10 mesaj çeken bir sevgilim olsa kampanyanın birini kullanabilirdim fakat yok öyle mesajkollik bir hatun bende.

Şimdi ben Turkcell’den rica ediyorum ya bana yeni çok mesajlajan bir kadın bulsunlar, ya da göndermesinler artık şu kampanya şeylerini.

Saygılarımla arz ederim.

Klip Rüya Ersavcı'nın eski bir klibi (: Komik işte, gülünülecek, gül!

Eski wolkanca.com’da İstemiyorum Turkcell istemiyorum veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İstemiyorum Turkcell istemiyorum için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.