Bankalara bir öneri

Şimdi bu bankalar ara sıra sizi cep telefonunuzdan arayabiliyorlar, genellikle kendilerine göre oluşturdukları veri havuzunda döşü kıllı olan listesinde üst sıralardaysanız ota boka bile arayabiliyorlar, bunun bir arama ulan tuşu, komutu filan var mı ben bilmiyorum, neyse.

Bankalardan bir yetkili, şu bu girişimci genç arkadaşlarımızdan biri eğer şimdi aşağıda yazacağım fikri okur veya burada okumasa bile uyanığın biri ona yetiştirirse sevineceğim.
Sayın banka, kardeş öyle ikidebir zırt pırt habersiz arama müşteriyi bu çok verimsiz, ben 50 defa cevapsız çağrı gördüm bu şekilde telefonumda yani benim gibi olağanüstü durumlar harici pek iletişimden hoşlanmayan, cep telefonu her zaman sessizde ve titreşimde olan insanlar da var.

Şimdi sen sigorta cart curt ne bileyim kredi bilmem ne diye arayacaksan birilerini şöyle yapacaksın; aç o veritabanını seç listeyi al müşterilerin e-posta adreslerini sırasıyla telefon aramasından bir gün önce e-posta ları gönder, de ki gardaş biz seni yarın arayacağız, arar ulaşamazsak şöyle şöyledir filan.

Sonra ara abi, ha ulaşamadın mı olsun e-posta göndermiştin belki postaya bakıp tavlayacaksın müşteriyi, bu sayede çifte atış yapacaksın yani.

Tamam mı evladım, hadi bakiim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.