Kategoriler
Eğlence

FluZ, hiç otantik olmayan içerikler

Youtube kanalı önerisi: FluZ

İlker Canikligil abimizin FluTV’sinde birlikte çalıştığı genç arkadaşları için oluşturduğu paralel bir Youtube kanalı olan FluZ Youtube kanalını tavsiye ederim.

Youtube olmasaydı ve şu anki TV kanallarına hapsolmuş olsaydık sanırım biz fakir ama kültür sanat severler için bu bir kabus olurdu, düşünmek bile istemiyorum.

Son bölümünde Gülsema marangozluktan kuklacılığa dikey geçiş yapıyor, ancak yine de marangozluk anıları onun peşini bırakmış değil(ıspatula peşinde). Gerçekten harika bir bölümdü, zaten destekliyoruz ayrıca blogumda da paylaşmak istedim, herkes izlesin. İlker’i ve genç arkadaşları(Duygu, Gülsema, Doğucan ve diğer) tebrik ediyorum başarılarının, eğlendirmelerinin ve eğlencelerinin devamını dilerim.

YÂR BANA BİR EĞLENCE | Bir Günlük: Kuklacı – Gülsema Tuğay | B02: “Bir Günlük” serisinin ikinci bölümünde Gülsema, Türkiye’nin ilk kadın kuklacısından Karagöz ve Hacivat tasvirlerinin nasıl yapılacağını ve kuklaları sahnelemeyi öğreniyor!
Acaba bu bölümde Gülsema, ustasından öğrendiği mesleği hakkıyla yerine getirebilecek mi? Usta bu cahillik karşısında akli dengesini koruyabilecek mi? Alice Harikalar Diyarı ve Karagöz arasındaki bağlantı ne?

FluZ, “Hiç Otantik Olmayan İçerikler” üretmek için, İlker Canikligil’e inat olarak ondan alınan paralar ile 2021 Temmuz ayında Z Kuşağı tarafından kurulmuştur. Misyonumuz eğlenmek ve eğlendirmektir. Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin:
Instagram: instagram.com/fluz.online/
Twitter: twitter.com/fluz_online
Facebook: facebook.com/fluZ.online/

FluZ