Kategoriler
Gündem

İçimizdeki Sylar’lar

syler-heroesAyşe Arman: 2009 un Anneler Gününde 55 annesiz çocuk, Ahmet Hakan: Vahşetin mantığı mı olur, ve Nihat Hatipoğlu: Mardin’deki katliam neyin habercisi?

Yıl 2009 yer Mardin Türkiye 44 ölü, anne, baba, evlat ve hatta çift can taşıyan hamile kadınlar da. Nasıl kıydılar? İnsanın aklı almıyor gerçekten lakin aklın almasına gerek de yok belki Ahmet Hakan’ın da dediği gibi, onlar işlerini yaptılar tıpkı Sylar(saylır) gibi.

Bu canileri kategorize etmeye ne gerek var? Yani bunu bir mantığa sığdırmaya uğraşmak ne kadar boş bir iştir a dostlar, eğitimsizlik, töre, feodalite filan. Ne gerek var abicim bunlara, onlar görevlerini yaptılar, onlar birer caniler ve 55 çocuğu anasız, hamile kadınları, babaları, çocukları, evlatları öldüren bizi insanlığımızdan utandıran mahluklar için bu bahanelere ve kategorizasyona ne gerek var? Evet mantık aramayın ve lütfen poponuzdan element uydurmayın beyhude telaş bunlar hacı.

Cinnet bile böyle bir cinnetten utanır, ar duyar, darlanır demiş Hatipoğlu, Pazar günü anneler günü ve o çocukların anneleri artık yok, annesiz kutlayacaklar diyor Arman, bazen bir grup vahşi adam vahşi doğalarının gereğini yapar diyor Hakan, bazen puro içen adam, sadece puro içen adamdır, ötesi yok!

Hey all people, hey Sylar’lar; o yetimlerin sorumluluğu hepimizde, bir gün sizin de canınızı yakabilirler bunu sakın unutmayın olur mu, ingore etmeniz asla çözüm olmayacak. İşte ben şimdi Bush’un Mardin’deki o canilerden daha cani olmadığını düşünmeye başladım, bunlar iyi günlerimiz belki de?