Kategoriler
Ivır zıvır

Şu an elimde olan ve size verebileceğim diziler

Arkadaşlar elimde şu tarihe kadar tüm sezonları ve bölümleri olan diziler şöyledir; Lost, Heroes, Dexter ve 24. Bunların tamamını izledim ben içlerinde altyazıları da mevcut, tümü HD yani HD TV kayıtları. Tüm bu dizler toplamda yaklaşık 120GB kadar yer kaplıyor, sadece Lost 45Gb, Heroes 20Gb civarı, Dexter yine 15GB civarı ve 24 de 45Gb civarı.

Kategoriler
Gündem

İçimizdeki Sylar’lar

Ayşe Arman: 2009 un Anneler Gününde 55 annesiz çocuk, Ahmet Hakan: Vahşetin mantığı mı olur, ve Nihat Hatipoğlu: Mardin’deki katliam neyin habercisi? Yıl 2009 yer Mardin Türkiye 44 ölü, anne, baba, evlat ve hatta çift can taşıyan hamile kadınlar da. Nasıl kıydılar? İnsanın aklı almıyor gerçekten lakin aklın almasına gerek de yok belki Ahmet Hakan’ın […]

Kategoriler
Hayattan

Starbucks, Lost, Heroes, Nike, Puma vs.

Evet ben marka kullanmasını seviyorum, Adidas, Nike, Starbucks seviyorum bunları tüketmeyi seviyorum milyonlarca insan gibi. Evet evet Lost, Heroes gibi dizileri izliyorum, tüketiyorum hep. Ama ben farklıyım. Nedir bu fark?

Kategoriler
Multimedia

Çevrimiçi Lost, Heroes, Desperate Housewifes İzleyin!

yakuterde gördüğüm bu web sitesi sayesinde çevrimiçi olarak Lost, Heroes, Prison Break vs vs.. adlı meşhur dizileri izleyebilirsiniz. Ayrıca sitede bazı güzel filmleride (Örn: Shrek 3) izliyebiliyorsunuz. Herhangi bir yasal sakıncısı var mı bilmiyorum ama yoksa süper bir olay. Lost için buraya Heroes için buraya Desperate Housewifes için buraya ve dahasını burada bulabilirsiniz..