Kategoriler
Internet

Çalinan Msn, Hotmail, Windows Live şifrenizi geri almak video

Bu konuda biçok yazı yazmıştım mesela 2007 Ocak ayında: Hotmail parolanız çalındıgında yapacaklarınız. O zamandan bu zamana web de ve Msn de birçok değişiklikler oldu ama sistem benzer, burada kilt nokta ilk kayıt olurken kullandığınız bazı bilgiler, bu bilgilerden birkaçını cevapladığınızda Live hesabınızın şifresi size verilir.

Kategoriler
Internet

MSN şifresi çalınanlara iyi haber

Anka haber ajansının geçtiği habere göre savcılığa MSN şifrem çalındı diye başvuranlara kısa sürede kimin çaldığı ve kimin kullandığını tespit etme haberi verildi. tabii ki savcılığa başvurmadan Microsoft’un Türkiye temsilciliğini arayıp hesabınızı geri almanızda mümkün, bunun için size yöneltilecek bir kaç sorudan (hesabın size ait olduğunun anlaşılması için gereken doğru cevaplamanız gereken bir kaç soru) […]

Kategoriler
Internet

Darwin in teori gerçek, Bush apes

Evet bu cümleyi Msn Messenger kişisel iletinize yazarsanız bir daha Msn Messenger’ınızı açamıyorsunuz. Kişisel iletiye karşı tarafa bunu yazdırıyorsunuz Darwin in teori gerçek, Bush apes yukarıdaki yazıyı kendiniz copy/paste yapmadan elinizle iletinize yazarsanız bir şey olmaz, yukardaki yazıyı kopyalayıp karşı tarafa yollayacaksınız ve böylece bush’a tepki gösteriyoruz gibisinden söyleyip karşı tarafı ikna edebilirsiniz. Bu girdinin […]

Kategoriler
Internet

Tek tıklama ile Msn Messenger hatalarından kurtulun

Messenger Error Fixer (Messenger Hata Onarımı Programı), bu program sayesinde Msn Messenger da aldığınız hata kodlarını tek tuşla çözebilirsiniz. Programın çalışması için .net framework 2.0 gereklidir, aksi takdirde program çalışmaz. .net framework 2.0 buradan indirebilirsiniz.

Kategoriler
Internet

Hotmail parolanız çalındıgında yapacaklarınız

Eğer Hotmail parolanıcı çaldırdıysanız aşağıdaki ekran görüntüleriyle yazılmış yazı e-mailiniz’i geri almanızı sağlayabilir. Hotmail.com ’a girin ve kullanıcı adınızı yazdığınız yerde SAG üstte YARDIM (help) yazan yere tıklayın. Yeni bir explorer penceresi açılacak. Ekranın en sagında acilan bu pencereden En asagida Bize basvurun yaziyor onu seçin.