Kategoriler
Internet

Çalinan Msn, Hotmail, Windows Live şifrenizi geri almak video

Bu konuda biçok yazı yazmıştım mesela 2007 Ocak ayında: Hotmail parolanız çalındıgında yapacaklarınız. O zamandan bu zamana web de ve Msn de birçok değişiklikler oldu ama sistem benzer, burada kilt nokta ilk kayıt olurken kullandığınız bazı bilgiler, bu bilgilerden birkaçını cevapladığınızda Live hesabınızın şifresi size verilir.

Kategoriler
Internet

Şifrenizin gücünü ölçün

Bir yerden, genelde gmail veya hotmail gibi mail hesabı alırken şifrenizin sağlamlığı ölçülür. Bunlar genelde rakamları ve harfleri bir arada kullandığımızda sağlam gösterir. Ama bu site ile daha sağlıklı yanıtlar alabilirsiniz. Şifre sağlamlıkları her yönden hesaplanıyor ve yüzde üzerinden cevap veriliyor. Şifrem çalınır diye korkmayınız, açık kaynak kodlu olduğu için kodları da indirip inceleyebilirsiniz.

Kategoriler
Internet

MSN şifresi çalınanlara iyi haber

Anka haber ajansının geçtiği habere göre savcılığa MSN şifrem çalındı diye başvuranlara kısa sürede kimin çaldığı ve kimin kullandığını tespit etme haberi verildi. tabii ki savcılığa başvurmadan Microsoft’un Türkiye temsilciliğini arayıp hesabınızı geri almanızda mümkün, bunun için size yöneltilecek bir kaç sorudan (hesabın size ait olduğunun anlaşılması için gereken doğru cevaplamanız gereken bir kaç soru) […]

Kategoriler
Internet

Hotmail parolanız çalındıgında yapacaklarınız

Eğer Hotmail parolanıcı çaldırdıysanız aşağıdaki ekran görüntüleriyle yazılmış yazı e-mailiniz’i geri almanızı sağlayabilir. Hotmail.com ’a girin ve kullanıcı adınızı yazdığınız yerde SAG üstte YARDIM (help) yazan yere tıklayın. Yeni bir explorer penceresi açılacak. Ekranın en sagında acilan bu pencereden En asagida Bize basvurun yaziyor onu seçin.