Kategoriler
Blog

Bravatar

Bravatar Blograzzi forumlarında bir fikir ortaya atmıştım ve eburhan’ın bu fikri beğenip sahiplenmesi ile ortaya çok güzel bir proje çıktı. Kısaca Gravatar’dan bildiğimiz avatar sisteminin Blograzzi Api servisini kullanarak yapılmış bir versiyonu ve bu bir WordPress eklentisi. Şu anda sadece benim blogumda test ettiğim bir eklenti olmakla beraber bir kaç güne Bravatar.Org sitesinin açılması ile tüm WordPress kullanıcılarına açılacak olan bu proje tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak geliştirilmiş kar amacı gütmeyen bir güzelliktir (:
Blograzzi

Bu eklenti hakkında eburhan ve ben önümüzdeki günlerde blog.bravatar.org adresinde kullanıcıları ve merak edenleri bilgilendirip sorulara cevap vereceğiz, lütfen şimdiden sorularınız, önerileriniz ve fikirleriniz için buraya yorum yazabilir veya çeşitli iletişim yolları ile bana bildirebilirsiniz. Deneme (Beta!) aşamasında olan bu servis şimdiden tüm Türk blog küresine hayırlı uğurlu olsun.
Nelere ihtiyaç var; şimdilik aklıma gelen, bir logoya ihtiyacımız var canı sıkılan bir grafiker arkadaş Blograzzi ye bakıp Blograzzi ve avatar ı aklında hayal ederek bize logolar hazırlayabilir. Daha nice projelerde görüşmek üzere.

Bravatariçin 11 yanıt

volkan abi gerçekten çok harika bir proje. tüm blog ailesine şimdiden hayırlı olsun 🙂

volkan abi gerçekten çok harika bir proje. tüm blog ailesine şimdiden hayırlı olsun. volkan abi şu eklentiyi deniorum sen yorumları silersin 🙂

bazı hatalar tespit ettik bu hatalar eksiklikler zamanla hep çıkakcak ve bizde düzelteceğiz adına vol1 vol2 deyip beta beta eğlenerek devam edeceğiz, sanıyorum cash lemede bir sorun var, bazen avatarlar görünmüyor. tabi bravatar.org ye site hizmete geçtiğinde öyle bir problem yaşanmayacak çünkü tek bir merkezden verilecek avatarlar yani.

volkan, kaç benden, köşe bucak kaç benden,

logoyu ben yapıcam yav… kime diyorum ben?..
bu logoyu ben yapmazsam seni lime lime ederim.. limewire 🙂

süper bir proje aslında logo bakımında belki yardımım dokunabilir 😉

hayırlı olsun… eburhan bloglardan.com 'da blograzzi api kullandı…rahat beraber yaparsınız hayırlı olsun

hayırlı olsun hakkaten 😉 bu arada sen de şu gravatar'ını değiştirsen fena olmaz hani abicim

projenizi fikir aşamasından beri takip ediyorum. blograzzi forum'lardaki mesajları da keyifle izledim.
eburhan'ın desteği ile ortaya çıkan sonuç güzel gözüküyor.
tebrikler.

teşekkürler arda bey, bllograzzi nin blogküreye kattığı değer türkiyede tartışılmayacak kadar büyük, biz sadece sizin sunduğunuz kaynaklarla nacizane bu gelişime bir katkıda bulunuruz diye şey etmiştik. her şey için şükran.