Kategoriler
Internet

del.icio.us delicious.com olarak değişiyor

Taste Yeni tasarıma geçmeyi planlayan ve testlere başlayan del.icio.us'un yeni adresi delicious.com olacak. Şu anda davetiye sistemi ile test kullanıcısı olabildiğimiz delicious.com yeni görünümü ile göz dolduruyor. Şimdilik şurada verilen ekran görüntüleriyle yetinmeliyim çünkü henüz davetiyem gelmedi, geldiğinde burada tecrübelerimi yazarım.

Yeni delicious.com u test edebilmek için gerekli davetiyeyi buradan talep edebiliyorsunuz.

Fresh news from deep within Tag Mountain: we just launched an early, limited Preview of the Delicious redesign we've been working on for the past few months. We've refreshed the UI, built an entirely new (and faster) search engine, and added numerous improvements based on your feedback. The goal of this Preview is to get feedback from our users about the design changes and also start to put our new platform through the paces.

The initial invite list is already full, but we will likely be adding more openings in the near future. Check your links for you to see if you're in the first round (sorry to be so indirect about it, but our privacy policy doesn't allow us to email users about this sort of thing and we take that very seriously). If you don't see the invite link but are interested in taking a look and giving us some feedback, you can add your username to the list.

We'll be posting updates to this blog throughout the Preview process to keep everyone informed of what we're learning. Thanks for your feedback and support!

Ekran Görüntüleri;

Delicious.com
Delicious.com
Delicious.com
Delicious.com

New Features

Delicious.com

Eski wolkanca.com’da del.icio.us delicious.com olarak değişiyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, del.icio.us delicious.com olarak değişiyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

merhaba
del.icio.us‘un, delicious.com olmasına sevinsem mi üzülsem mi anlamadım çünkü birkaç gün önce deliciousa.com domainini üzerime kayıt ettirdim ve ingilizce bir web site hazırlamaya başladım. sitede çeşitli ülkelerin mutfaklarından yemekler var.

bildiğime göre büyük firmalar kendi isimlerinin geçtiği domainleri alan kullanıcılara dava açıyor. en büyük örneği de google. simdi aklıma gelen şu: delicious.com, kendi adı benim domainimde geçiyor diye dava filan açabilir mi?

bir yandan da düşünüyorum delicious ingilizcede lezzetli demek yani bir sorun olacağını düşünmüyorum, nasıl olsa sitem lezzetli kelimesiyle doğrudan bağlantılı.

bu konuyla ilgili bilgisi olanların ve özellikle de volkan abi senden bu konuyla ilgili fikrini almak istiyorum. bir sorun olur mu acaba?

saygılarımla 🙂

@gnydgn

eğer siten fazla ziyaretçi almaya başlarsa edecektir. göze batmazsa dava falan etmez.

www.deliciousa.net ve deliciousa.org, domain adlarını da aldım. isimtescil yetkilileri bir sorun olmayacağını söylediler. zaten ingilizcede deliciousun lezzet anlamına gelmesi ve sitenin de bunun üzerine kurulu olması avantajmış galiba.

teşekkürler