Kategoriler
Medya

Bir de Gladio çıktı başımıza

kurtlar vadisis gladioTelevizyonda bir dizi var, hani Perşembe akşamları ona buna racon kesen, sigarasıyla, silahıyla, kanıyla insanlarımıza olumsuz örnek teşkil eden ve mafyalığı meslek haline getirten bir dizi. Uzatmaya gerek yok Kurtlar Vadisi dizisi işte.

Fragmanlardan gördüm. Bu dizi yetmezmiş gibi, bir de ikinci sinema filmleri Kurtlar Vadisi Gladio çıktı başımıza. Şimdiden söyleyeyim bu sinema filmi ülkemizde yine gişede başarı elde eder. Yapımcılar, senaristler, oyuncular paralarına para katarken yani kazanırken, sinemadan çıkan insanlar o dakikadan sonra çok şey kaybedecekler; her hafta yayınlanan o dizideki kaybettikleri bazı değerler gibi. Son yıllardaki bu kafa kesme, yok annesini öldüren, emekli maaşını almak için babaanesini öldüren o kadar çok kişi var ki. Son olay işte Münevver Karabulut. Ne alakası var deme. Var işte alakası.

Bir sinema filmi vardı. 2008’in son aylarında vizyona giren, o kadar çok reklam yapılmasına rağmen belki ismini bile duymadınız. Filmde Kurtuluş Savaşı’nın son tanıkları, Gazi Ömer Küyük, Gazi Yakup Satar ve Gazi Veysel Turan’ın günlük yaşamları ve savaş yıllarına dair anıları gözler önüne seriliyor. İsmi mi? Bilmiyorsunuz değil mi? Üzülerek söylüyorum o filmin adı Nesli Gölgeçen’in harika filmi Son Buluşma’ ydı. Sponsor bulamayarak Gişede hezimete uğradı bu film, çok az kişi izledi. Yapımcılar, senaristler belki hiç kazanmadı, fakat filme gidenler o kadar şey kazandı ki. Çok az kişi bile olsa…Medya takipçisi olduğum kadar, bir de reytingleri de takip ederim. Kurtlar vadisi gibi her hafta 1.olan bir diziden sonra, Siyaset meydanı başlıyor ve reytingler yerlerde.

Sadece Kurtlar vadisi mi? Hayır tabii ki de. Son yıllarda çıkan Kanal D dizileri var bir de. Bir tanesi doğru düzgün değil. Her yerde söylüyorum, sadece 2016′ yı bekleyelim. Dünyanın En İyi Gazetecisi yani ben ve diğer Kashnacı arkadaşlarım ile ben geliyorum, biz geliyoruz.

bence o müvevver le kurtların hiç alakası yok çok saçma bir yerden girmişsin (tamam kurtlar iyi örnek oluyo demiyorum kötü örnek oluyo tabii ki) .
bide nesli gölgeçen’ filmi son buluşma harika filmdi ve izlenmedi diyosun biz adını bilmiyosak bu bizim suçumuz ama sen de elinde böyle bir blogda bu filmi tanıtma seçeneğin varken tanıtmadın bu da senin suçun sayın "dünyanın en iyi gazetecisi"

>eleştirilerin çok güzel de. eleştiri yapmak için de bilgi gerekiyor. ben bu blogda yazmaya mayıs'ın sonunda başladım. kişisel blog sitemde ise son buluşma filmini tanıttım, girip bakabilirsin.
>kurtlar vadisinin sadece münevverle değil, ülkemizde son yıllarda olan olaylarda büyük bir etkisi var, bunu iddia ediyorum. teşekkür ederim 🙂

hasretle bekliyoruz, sizin gibi cevval cevahir atakan gazetecileri…
kesikbaş münevveri de kv ne bağladınız ya helal olsun!

münevver olayı snuff olayıdır. snuff, bir kişinin ölümünden cinsel zevk duymaktır. kimisi de bunu videoya kayıt eder. ayin olayı da değil bana göre..

kurtlar vadisi'nin şimdiye kadar "hayranı" olmadım, sanırım bu saatten sonrada olmam. televizyon izlemekten nefret ediyorum hatta elimden gelse evimde bulunan televizyonu evimin balkonundan aşağı atacağım ama olmuyor. beni saçama sapan haberler, diziler, programlar vs. şeylerle meşgul edecek bir "aptal kutusu" ile nede ilgileneyim ki? dediğin gibi televizyonda kurtlar vadisini izleyene kadar son buluşma'yı sinemada izlemeyi tercih ederim. ama malesef son buluşma'dan da haberim hiç olmadı 🙁

ben bu filmi çok seviyorum.kurtlar vadisi gladıo filmini çok merak ediyorum. benimbabam ferhat tanrukulu da çok merak ediyor.polat,memati,abdülhey oyuncularını çok seviyorum.

haktan tanrikulu
polat alemdar
memati baş
abdülhey

çok güzel bir konuya parmak basmışın teşkkürler yazılarını takip ediyorum… devamını istiyorum 😉

len neresi kötü filmin türkiyenin gerçeklerini anlatıyor sen izlemediysen gladio filmini konuşma bence en iyi film hem hiç bir şey kaybetmeyiz sen öyle san bide destek oluyorsunuz ozmn izlemeyin gidin garı gız filmi izleyin bizim dizimize karışmayın başka kötü örnek yok sanki yani sen deliysen izleme o dediklerini deliler yapar.