Kategoriler
Internet

Google gizlilik politikasi ve hizmet şartlarında değişiklik yaptı

Google+ ile birlikte birçok değişikliğe gitti, bunlardan bazıları yayına alındı bazıları da test ediliyor. Dün Google, Google+ ile birlikte yaptığı değişikliklerden birini duyurdu, Tek bir politika, tek bir Google deneyimi.

Google Politikalar ve İlkeler

Yeni tasarımdan bazı görüntüleri daha önce paylaşmıştım, tasarımdan ve en son bu politika değişikliğinden de anlayacağınız gibi Google, tüm servislerini Plus altında topluyor ve sanki dev bir sosyal ağ kimliğine bürünüyor.

Bu yıl bunun gibi daha çok atraksiyona şahit olacağımızı düşünüyorum, önümüzdeki yıl da bir girişim sermayesi yöneticisi arkadaşımın da kulağıma fısıldadığı gibi durgun geçecek. Ona göre akıllı olun 🙂 Pozisyonunuzu bu yıl içinde alın, seneye de onu koruyun.

Google'ın 1 Mart 2012 den itibaren geçerli olacak yeni Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarını buradan okuyabilirsiniz https://www.google.com/intl/tr/policies/.

Eski wolkanca.com’da Google gizlilik politikasi ve hizmet şartlarında değişiklik yaptı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google gizlilik politikasi ve hizmet şartlarında değişiklik yaptı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.