Kategoriler
Ivır zıvır

Google Adwords eğitimi aldım

Bilge Adam kurumsal da 2 gün Google Adwords reklamcılığı eğitimi aldım. Google Advertising Professional programı olarak geçiyor aslında daha da devam ediyor fakat benim alanım dışında kaldığı için 3. güne benim katılmam gerekmiyordu.

Bilge Adam kurumsal eğitimleri Fulya merkezde. Ben gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum soran arkadaşlar da oldu buradan da tavsiye ederim.

Google Adwords eğitimi aldım


Bu eğitim sonu katılım sertifikası alıyorsunuz daha sonra Google'ın düzenlediği sınavlara(Türkçe) katılıp uzmanlık sertifkasını alabilrisiniz, Google da 2010 yılı itibariyle sınavlar değişmiş ve daha geliştirilmiş durumda, detaylar burada yazılı: http://online-marketing.appspot.com/tr/programhakkinda/reklamuzmanisinavi/

Eğitimde atolye çalışmasında şu konuyu kullandım: https://wolkanca.com/2010/09/bloglar/ (: Adwords reklamları görürseniz bu konu ile alakalı eğitim yüzündendir bunu da belirteyim.

Eski wolkanca.com’da Google Adwords eğitimi aldım veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google Adwords eğitimi aldım için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Google Adwords eğitimi aldımiçin 5 yanıt

bnde bir konuda uzman görüşü almak istiyordum. geçen gün eve google adwords hediye kartı gelmiş 100 liralık. son gün olduğu için hemn aktif edip kullanmak istedim. adımları gerçekleştirdim. manuel ödeme şeklini seçtim. kafama takılan şu oldu. 7 liralık aktifleştirme ücretini ödemeden reklamlarının yayınlanmaz diyor. bn bu ücreti ödemedim üstelik manuel seçtiğim için herhangi bir kredi kartı numarası felan da vermedim. ama reklamlarım yayınlanıyor. bu işin aslı nedir acaba? yardımcı olursanız sevinirim.

konuyu detaylı olarak kendi blogumda anlattım bir yardım gelmedi. faturalandırma resmini de koydum. ordan da bakabilirsiniz. http://webledik.com/adwords-hediye-kartiyla-rekla…

o 7tl adwords kuponun(100tl) içinden kesildi semih.

teşekkür ederim cevapladığınız için. toplam kredi 107 tl gösterilmiş. ve 7 tl bu 107 liradan kesildikten sonra 100 lira kalmış.

teşekürler güzel paylaşım ve bilgi olmuş blogunuzu sık sık ziyaret edıyorum emeğinize sağlık