Kategoriler
Internet

Online dershane: neddershane.com.tr

Teknoloji sayesinde dershaneler de bilgisayarlara ve ceplere geldi. Bu farklı dershanenin fiyatı da çok makul. http://www.neddershane.com.tr/ Şöyle yazılmış: Öğrenme ve öğretme metodları günümüzde hızlı bir şekilde değişim gösteriyor. NED Dershanesi bunun bilincine vararak, eğitim anlayışında öncü oluyor ve sizi çok farklı ve yeni bir metodla tanıştırıyor. Günümüz eğitimi öğrencilere maalesef dört duvar arasında ve toplu […]

Kategoriler
Ivır zıvır

Google Adwords eğitimi aldım

Bilge Adam kurumsal da 2 gün Google Adwords reklamcılığı eğitimi aldım. Google Advertising Professional programı olarak geçiyor aslında daha da devam ediyor fakat benim alanım dışında kaldığı için 3. güne benim katılmam gerekmiyordu. Bilge Adam kurumsal eğitimleri Fulya merkezde. Ben gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum soran arkadaşlar da oldu buradan da tavsiye ederim.

Kategoriler
Gündem

Öss puan hesaplaması yapabileceğiniz siteler

2008 yılı öss soruları ve yanıtları şurada yayınlandı. Sınava girmiş arkadaşlar şimdi puanlarını hesaplamak istiyorlardır. Aşağıdaki siteler de öss puanlarınızı hesaplayabilirsiniz fakat bu puanların %100 doğru çıkacağı garantisini vermiyorlar.