Kategoriler
Internet

Gmail'e yeni labs: Otomatik dil çevirici

translation comic googleGoogle'ın Gmail‘i tartışmasız en güçlü e-posta istemcisi, masa üstü olsun online olsun onun kadar yetenekli başka e-posta istemcisi yok. Google'ın maili Gmail’de, Gmail Labs ile çok çeşitli özellikler kazandırılabilyor, esasında bu şu kısa internet tarihini düşününce bir devrim diyebiliriz, kullandığınız ücretsiz ve sınırsıza yakın yüksek kapasiteli mail hesabınızda muhteşem özellikler ve bu geliştirmeleri kendiniz bile yazabilirsiniz, neredeyse tam açık kaynağa yakın.

Yeni Gmail Labs Google Translate özelliği, bu sayede posta kutunuzda yabancı dilde olan e-postaları kendi dilinize veya tersini yapabileceksiniz. Google Translate her ne kadar henüz Türkçe dilinde henüz tam gelişmemiş ve gelişimini devam ettiren bir sistem olsa da bu çok faydalı olacaktır işlerinde çoğu insana.

gmail.com translation

Bunu kullanabilmek için Gmail hesabınızda ayarlar kısmında bulunan Labs sekmesinde İleti çevirisi eklentisini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Gmail blog: gmailblog.blogspot.com

Gelecek yazıya kadar adios, またね, tchau, and 再見, hoşçakalın.

Eski wolkanca.com’da Gmail'e yeni labs: Otomatik dil çevirici veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gmail'e yeni labs: Otomatik dil çevirici için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

gmail labs güzel bir eklenti yapmış yine. bu arada gelen kutunuzda birşey dikkatimi çekti xoopit diye bir menü gördüm o tam olarak ne oluyor?

her ne kadar farklı gruplar arası dillerin çevirilmesi tarzanca olsa da iletişim kurabilmek için yararlı olduğunu düşünüyorum.

paylaşımınız için teşekkürler