Kategoriler
Internet

Yüzlerce hareketli avatar ve göz kırpması

smiley

Bu program ile tam 141 adet hareketli avatar ve hareketli göz kırpmasına sahip olacaksınız. Programı kullanmak gerçekten çok basit; aşağıda ekran görüntülerinde göreceğiniz gibi şuradan .zip lenmiş arşivi indiriyoruz boyutu 5.mb civarı daha sonra indirdiğimiz .zip arşivini masa üstüne çıkartıyoruz içinde “msn’e_hareketli_avatar_yukle.exe” programı var onu çalıştırıyoruz ve “browse” den “hareketli avatar” klasörünü yol olarak gösteriyoruz daha sonra aşağıdaki butona tıkladığımızda bütün avatar ve göz kırpmaları Msn Messenger nıza ekleniyor.
mswinsck.ocx dosyasını isterse aşağıdaki linkden dosyayı indirip c:\windows\system klasörüne atın http://www.ascentive.com/support/new…b/MSWINSCK.OCX

Msn Winks Göz Kırpmalar

  1. http://www.mthai.com/scoop/msn_corner/wink/wink01.zip
  2. http://www.mthai.com/scoop/msn_corner/wink/wink02.zip
  3. http://www.mthai.com/scoop/msn_corner/wink/mood01.zip
  4. http://www.mthai.com/scoop/msn_corner/wink/mood02.zip
  5. http://www.mthai.com/scoop/msn_corner/wink/ddp.zip
  6. http://downloads.mess.be/downloads/c…w.mess.be).zip

Not: Eğer bilgisayarınızda Windows Xp Sp2 yüklü ise güvenlik duvarı uyarısı veriri buna “Engellemeye devam et” diye cevap veriniz.

2.Not: Yukarıda işlemleri yaparken Msn Messenger niz açık olmalı eğer birden fazla Msn Messenger hesabınız varsa ve diğerleriniede yüklemek istiyorsanız aynı işlemleri diğer Msn hesabınızla Messenger nizi açtıktan sonra yapın.

Download Part1
Download Part2