Kategoriler
Internet

Gmail sesli ve görüntülü chat'e merhaba deyin

Gtalk video chatHer ne kadar dünyanın en çok kullanılan e-posta istemciler arasında yahoo ve hotmail den sonra gelse de, Google'ın hizmeti Gmail sade tasarımı, hızlı erişimi ve tamamen ücretsiz özellikleri ile çoğumuzun için en gözde e-posta servisi.

Bir Gmail hesabınız varsa onunla birlikte Gtalk isimli anlık mesajlaşma programını da kullanabiliyorsunuz, kısaca Msn Messenger'ın Google tarzı bir yaklaşım yani. Dün itibariyle Gtalk üzerinden görüntülü ve sesli iletişim de mümkün, çoğu kullanıcının çok sadece ve eksik bulduğu Gtalk bu son atağı ile Msn Messenger karşısında ne kadar gücünü gösterecek ileriki zamanlarda göreceğiz.

Bu yeni görüntülü ve sesli Gtalk özelliğini kullanabilmek için http://mail.google.com/videochat adresine gidip “Voice and Video Chat” özelliğini hem web hem de Gmail için aktif etmeniz gerekiyor bu işlem Google kadar basit.

Gmail Video Chat

Gmail resmi blogunda konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.[via]

Eski wolkanca.com’da Gmail sesli ve görüntülü chat'e merhaba deyin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gmail sesli ve görüntülü chat'e merhaba deyin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.