Kategoriler
Teknoloji

Adobe Photoshop CS6 beklentileri karşılamak için geliyor

Adobe Photoshop serisinin en yeni üyesi olacak sürüm 6 sürümü yavaş yavaş kendinden söz ettirmeye ve merak uyandırmaya başladı,günümüzde çok sık kullanılan program her yeni sürüm için kullanıcılara merak uyandırmaya devam ediyor, CS5 sürümü tuttuktan sonra CS6 sürümü için beklemeye geçen kullanıcılar önizleme videolarıyla daha da heyecana bürünmüş olsa gerek. Şimdi gelecek sürümün en göze […]

Kategoriler
Medya

Ünlü zombiler

İnsanların Photoshop ile neler yapabildiğine güzel bir örnek daha ve tabii ki hayal gücü olmadan bunlar olmazdı. Sünger Bob u bile zombi yapabilen bir hayal gücü ve fazlaca Photoshop ile dünyaca ünlü kişilerin zombi halleri işte 88 resim ile burada.

Kategoriler
Ivır zıvır

En salak ve ünlü photoshop şeyleri

Dünyanın çeşitli dergi ve gazetelerinde çıkmış en salak photohop çalışmalarından birkaç tanesi.

Kategoriler
Multimedia

Fotoğraf manipülasyonuna 55 inanılmaz örnek

Daha önce de 35 tane çok ilginç örneğini verdiğim fotoğraf manipülasyonlarına inanılmaz 55 tane örnek daha veriyorum. Bu fotoğraflar üzerinde dijital manipülasyon işlemleri yapılarak ortaya çıkarılıyor.

Kategoriler
Multimedia

40 adet tam ekran Marilyn Monroe

1926 doğumlu ABD li Marilyn Monroe(Norma Jeane Mortenson) 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından, seks sembolü ve pop ikonuydu. marilynmonroe.com O tarihlerde Photoshop yoktu, bir de olsaydı. Fotoğrafların tümünü görebilmek için tıklayın.

Kategoriler
Kültür Sanat

Aly Fell ve kadınlar

Aly Fell Derbyshire, İngiltere de bir 3D animatör ve Eurocom da kavramsal sanatçı olarak çalışıyor yaşıyor. Onun pin-up tarzı oluşturduğu karakterlere resmen bayıldım, muhteşem bir iş çıkarmış. Çok yaratıcı. Aşağıda birkaç örnek görüyorsunuz tümünü görmek için darkrising.co.uk isimli sitesine uğrayın.

Kategoriler
Gündem

Photoshop Akp

Dün Başbakan Erdoğan partisi Akp’nin yerel seçim kampanyaları kapsamında yapılan mitinglerden birini Manisa’da yaptı. 2006 yılında Başbakan Erdoğan’ın “ananı da al git” dediği Mersin’li çiftçi abimiz Kemal Öncel’i bu dünkü mitingden önce polis tarafından nezarete aldırdığı söyleniyor, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Photoshop Akp başlığının nedeni bugün gazetede okuduğum haber, habere göre bu mitinglerin fotoğraflarında yapılan […]

Kategoriler
Internet

Yeni başlayanlar için 50 Photoshop dersi

Manipulating a WW2 Fighter Aircraft 6 Quick ’n Dirty Text Effects From Scratch Make a Turn of the Century Vaudeville Poster Miodern Art Idiots Guide to Small Planets 10 Step Lighting Effect 3D Transform a Colorful Cube Design Silhouettes and Gradients Pencil It In Dramatic Wrinkles Craft a Vintage Fifties Letter Text In Stitches 3D […]

Kategoriler
Internet

50 çok farklı Photoshop efekti

Photoshop ile ilgilenenler için seçilmiş tam 50 çok farklı efektleri burada toplandı. Lekeler, çizikler şimdiye kadar ki en iyi 50 efekt örneği ve adresleri.

Kategoriler
Multimedia

En güzel HDR fotoğraflarından örnekler

Son zamanların en gözde dijital manipülasyonlarından biri HDR, bir fotoğraflama tekniği, tam açılımıyla High Dynamic Range hakkında internette araştırma yaparsanız yeterince çok kaynağa ulaşabiliyorsunuz.