Kategoriler
Internet

Doğukan Mark Zuckerberg’in Facebook hesabına girdi

Daha önce de Doğukan'ın Facebook sistemi üzerindeki açıkları kullanarak yaptığı çalışmaları görmüştüm, kendisi bana gönderiyor. Onun yaptıklarının bir kısmı gazetelerde de çıktı.

facebook

Şimdi aslında önemli olan Zuckerberg değil, önemli olan sensin. Doğukan'ın bu tür açıkları kullanması biz kullanıcılar için çok ama çok iyi bir şey çünkü kullanıcıların ne kadar güvende olduğunu gözler önüne seriyor.

Facebook gibi bir dev şirkette bu tür şeyler olmaya devam ediyor ise gerisini gayri siz düşünün, yüzlerce Facebook çakması site, binlerce benzeri. Bir kritik nokta internette üyelikli sitelerin yarısından fazlası Facebook bağlantısı ile üye girişi yapıyor, yeni üye alıyor.

Ortaya çıkarılan açık kısa sürede düzeltilir, fazla duyulması istenmez. Benim sizlere, herkese önerim sosyal ağ hesaplarınızın güvenliğine daha fazla önem verin.

Medya faresi: http://www.medyafaresi.com/haber/79057/yasam-facebooku-hackleyen-turk-gencinden-mektup.html

Eski wolkanca.com’da Doğukan Mark Zuckerberg’in Facebook hesabına girdi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Doğukan Mark Zuckerberg’in Facebook hesabına girdi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.