Kategoriler
Medya

Fenerbahçe yarı finalde

Fenerbahçe yarı finale çok yaklaştı.
Bu tür maç muhabbetlerinden sonra bizim burası İstanbul’da semt olarak biraz karmaşık ve tenha olduğu için silahlar bir saat kadar hiç susmaz, o gece için bu eli silahlı komşularımız özel olarak mermilerini alırlar önceden ve dan dan dan dan, kafamız duman olur.
İşte yine az önce Fenerbahçe’nin Chelsea’yi darmaduman etmesinden hemen 5 saniye sonra bu silah atışları başladı. Kendimi savaş muhabiri gibi hissediyorum! Desem sanırım bu durumu en güzel anlatacak cümle olur.
İnsanın oturduğu mahallede tabancalı komşuları ile beraber yaşamasından daha kötüsü ne olabilir diye sorsalar onlara, Kalaşnikovlu komşu derdim. İnanın az önce karşı komşu otomatik tüfeği seriye alıp ateşledi.
Şaka gibi gerçekten.

Allah sonumuzu hayır etsin, ben erkenden yatağa girer, bu durumda dışarıda durmak ta pek güvenli değil.
Lütfen siz siz olun şu aptalca sevinme biçimini sakın yapmayın ve yapanlardan da uzak durun.
Evet Fenerbahçe büyük bir zafer kazandı, buna sevinebiliriz tabii ki hâlâ hayattaysak.

Kadıköy cehennemi - Fenerbahçe

Cehennemin son kurbanı CHELSEA!

Fenerbahçemiz, tarihinin en önemli maçında Chelsea’yi çimlere gömdü!
Fenerbahçe 2-1 Chelsea
Biz demiştik! Biz belirtmiştik! ’Kork Chelsea’ demiştik… Cehennemim son kurbanı sen olursun demiştik! İşte Avrupa’nın Prensi’nin yeni kurbanı Chelsea oldu! Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final ilk maçında İngiliz rakibimize karşı 13. dakikada Deivid’in şanssız bir şekilde kendi kalesine atmasıyla yenik duruma düşsek de, 65. dakikada Colin Kazım ve 81. dakikada Deivid’in mükemmel golleriyle karşılaşmadan 2-1’lik galibiyet ile ayrıldık, rövanş öncesi avantaj yakaladık! Şimdi rövanşı iple çekiyoruz! Oradan da alnımızın akıyla çıkıp, yarı final vizesi alacağız! *

[via: Hayatım Fenerbahçe]