Kategoriler
Konuk Yazar

Bildir geç Nod32 orjinal olsun

Az önce Bildirgeç'te gördüğüm bir yazı dikkatimi çekti. Tabi duramadım yazayım dedim ve kendi blogumda da yazdım.

Bildirgeç'teki nod32'yi güncellemek başlıklı yazıda nod32'yi nasıl korsan yollarla orjinal yapacağınıza dair bilgi verilmiş. Bildirgeç'teki yazarlara ve buna izin veren editörlere de Youtube'u folloş edenlere ettiğim teşekkür kadar teşekkür ediyorum.

Gerçi Bildirgeç'te crack, serial, keygen paylaşımının yanı sıra penis büyütmeye yarayan bilgiler de görmüştük.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Bildir geç Nod32 orjinal olsuniçin 7 yanıt

@neoberk

bu blogun bildirgec ile yaşadığı sorunları biliyorum ama yayınladığın bu içerik haber ya da içerik değeri taşımıyor bence. hepimiz şikayet ediyoruz fakat türkiye de bildirgec bir marka ve hepimiz her gün girip oradaki içerikleri mutlaka okuyoruz. eğer okumuyor olsaydın bu yukarıdaki mevzudan haberin dahi olmazdı.

burada bildigecin avukatlığını yapacak değilim, kimin ne mal olduğunu gayet iyi biliyoruz ve fakat en ufak açıktan yararlanıp bir firmayı hemen taşa tutmak ne kadar doğrudur tartışılır. ben de şimdi çıkıp wolkanca şunu yaptı bunu yaptı, yok etek altı görüntüsü yok mahkemesi diye blogumda haber yapsam hoş mu olur? ya da bu yazacağım şey ne kadar haber değeri taşır? böyle bir şey yapmam kaliteyi düşürmekten başka bir işe yaramaz. ayrıca beğenmeyen de girip okumaz bu kadar basit.

diyeceğim şu ki; bu işleri bırakıp,yakışır şekilde özgün, haber niteliği taşıyan kaliteli içerikler üretelim. bırakın kim ne yapıyorsa yapsın.

ps: kimse kişisel almasın, eleştirmek/eleştirilmek kadar doğal bir şey olamaz 😉

kolay gelsin

@hakan yamanoğlu
1. ismimi doğru yazarsanız sevinirim. neoberk değil neoberg 🙂
2. asıl konuya gelince; yazıda bildirgeci takip etmediğime dair bir ifade kullanmadım. ve eminim ki tüm türk blog yazarları bildirgeci takip eder. takip etmem eleştiremeyeceğim anlamına gelmez. sonuçta orada korsan yollarla nod32 serial kodu almak ve bu şekilde güncellemek ile ilgili bir yazı vardı ve bildirgeç gibi bir bloga yakıştıramadığım için haber değeri taşıdığını düşünüp yazdım.
ha bu arada yanlış anlaşılmasın blog.wolkanca'nın olmadığı gibi benim de bildirgeç'in kendisi ile bir alıp veremediğim yok. problem kesimin kimler olduğunu volkan abi isterse burada belirtir.
ayrıca ben blog.wolkanca'da yazarım fakat wolkanca'yı savunmak zorunda değilim. yeri gelirse bildirgeç'i de savunurum, "a" blogunu da "b" blogunu da… fakat etek altı görüntüleri başlığıyla yayınlanan yazıda herhangi bir yasadışı içerik yok; sadece mizahi amaçla yazılmış bir başlık.
teşekkürler.