Kategoriler
Internet

Bildir geç Nod32 orjinal olsun

Az önce Bildirgeç'te gördüğüm bir yazı dikkatimi çekti. Tabi duramadım yazayım dedim ve kendi blogumda da yazdım.

Bildirgeç'teki nod32'yi güncellemek başlıklı yazıda nod32'yi nasıl korsan yollarla orjinal yapacağınıza dair bilgi verilmiş. Bildirgeç'teki yazarlara ve buna izin veren editörlere de Youtube'u folloş edenlere ettiğim teşekkür kadar teşekkür ediyorum.

Gerçi Bildirgeç'te crack, serial, keygen paylaşımının yanı sıra penis büyütmeye yarayan bilgiler de görmüştük.

Eski wolkanca.com’da Bildir geç Nod32 orjinal olsun veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bildir geç Nod32 orjinal olsun için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Bildir geç Nod32 orjinal olsuniçin 7 yanıt

blog odülleri belli olmuş hadi hayırlı olsun 🙂

işte ilk ben haber verdim…

saol leo.
sanırsam zorla lisanslı windows kullandıracaklar bana.

neoberg bence güzel yazmış. doğru da. ben de teşekkür ediyorum arkadaşlara.

@zabaluba
çünkü bildirgeç şu anda türkiyenin en büyük bloglarından, bu yüzden göze batıyor.

@neoberk

bu blogun bildirgec ile yaşadığı sorunları biliyorum ama yayınladığın bu içerik haber ya da içerik değeri taşımıyor bence. hepimiz şikayet ediyoruz fakat türkiye de bildirgec bir marka ve hepimiz her gün girip oradaki içerikleri mutlaka okuyoruz. eğer okumuyor olsaydın bu yukarıdaki mevzudan haberin dahi olmazdı.

burada bildigecin avukatlığını yapacak değilim, kimin ne mal olduğunu gayet iyi biliyoruz ve fakat en ufak açıktan yararlanıp bir firmayı hemen taşa tutmak ne kadar doğrudur tartışılır. ben de şimdi çıkıp wolkanca şunu yaptı bunu yaptı, yok etek altı görüntüsü yok mahkemesi diye blogumda haber yapsam hoş mu olur? ya da bu yazacağım şey ne kadar haber değeri taşır? böyle bir şey yapmam kaliteyi düşürmekten başka bir işe yaramaz. ayrıca beğenmeyen de girip okumaz bu kadar basit.

diyeceğim şu ki; bu işleri bırakıp,yakışır şekilde özgün, haber niteliği taşıyan kaliteli içerikler üretelim. bırakın kim ne yapıyorsa yapsın.

ps: kimse kişisel almasın, eleştirmek/eleştirilmek kadar doğal bir şey olamaz 😉

kolay gelsin

@hakan yamanoğlu
1. ismimi doğru yazarsanız sevinirim. neoberk değil neoberg 🙂
2. asıl konuya gelince; yazıda bildirgeci takip etmediğime dair bir ifade kullanmadım. ve eminim ki tüm türk blog yazarları bildirgeci takip eder. takip etmem eleştiremeyeceğim anlamına gelmez. sonuçta orada korsan yollarla nod32 serial kodu almak ve bu şekilde güncellemek ile ilgili bir yazı vardı ve bildirgeç gibi bir bloga yakıştıramadığım için haber değeri taşıdığını düşünüp yazdım.
ha bu arada yanlış anlaşılmasın blog.wolkanca'nın olmadığı gibi benim de bildirgeç'in kendisi ile bir alıp veremediğim yok. problem kesimin kimler olduğunu volkan abi isterse burada belirtir.
ayrıca ben blog.wolkanca'da yazarım fakat wolkanca'yı savunmak zorunda değilim. yeri gelirse bildirgeç'i de savunurum, "a" blogunu da "b" blogunu da… fakat etek altı görüntüleri başlığıyla yayınlanan yazıda herhangi bir yasadışı içerik yok; sadece mizahi amaçla yazılmış bir başlık.
teşekkürler.