Kategoriler
Blog

WordPress 2.5 deneyin

Bildiğiniz gibi şu anda güncel olan WordPress sürümü 2.3.3 ve bu sürümden sonra WordPress 2.5 sürümüne geçileceği söylenmişti. Hatta bazı ekran görüntüleri ile bizi heyecanlandırmışlardı, ekran görüntülerinde admin paneli gerçekten hoş duruyordu. WordPress 2.5 sürümünde sona yaklaşıldı, neredeyse çıkacak olan bu sürümü eğer sabırsızsanız ve çok merak ediyorsanız şu adrese giderek deneyebiliriz. WordPress 2.5 sürümünün demosu olan bu blog 10 Mart günü yayınlandı, login olup admin panelinde dolaşabilir yazı yazabilir vs. istediğinizi yapabilirsiniz, maksat merağımızı gidermek. Ben çok beğendim bu WordPress in 2.5 sürümünü ve eğer hala 2.3 sürümlerinden birine yükseltmediyseniz blogunuzu bence yükseltmeyin 2.5 i bekleyin.
WordPress 2.5 sürümü demo sitesi;
Admin paneline girmek için, kullanıcı adı: admin, parola: demo.
WordPress 2.5

I'm pretty excited about WordPress 2.5 being (hopefully) released sometime in March. According to the WordPress Roadmap, 2.5 it's set to be released on March 10, 2008, which is a little less than a month from today. One of the most anticipated things for WordPress 2.5, is the new WP-Admin interface. Chris Johnston has put up a WordPress 2.5 Demo Site where you can check out new WP-Admin interface. The username is "admin" and the password is "demo". Despite the colors (orange on light blue just don't go, but nothing a little CSS couldn't fix), I'm liking what I see. It has a nice new and refreshed feel to it. I'd like to know what you guys think of the new WP-Admin. Do you like it better than the 2.3 WP-Admin? If you do like what you see, will you end up upgrading?
By: Michael Castilla

WordPress 2.5 admin görünümü

Editos: Abiler, ablalar, ben bu yazıyı yazdıktan sonra çok fazla trafik almış olan bahsi geçen WordPress 2.5 demosu olan site, sizlere ömür olmuş olabilir. Ben girdim valla kullandım WordPress 2.5 i çatır çatır hemde. Lightbox lu falan dı, görsellik özellikle tatim ediciydi Wp 2.5 admin panelinde.

Eski wolkanca.com’da WordPress 2.5 deneyin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WordPress 2.5 deneyin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

WordPress 2.5 deneyiniçin 6 yanıt

linkteki admin panelinin şifreleri uçmuş kardeş, giriş yapmıyor

zaten o link yok artık sanırım hakan. kapatmış adam siteyi sanırım e tabi çok youn trafik almış olmalı. ben kullandım hepinizin yerine (: anlatırım size.

walla bir senden beri kullanıyorum şu admin panelini türkçeleştiremedim gitti, 2,5 çıksa ne olur.

açıldı link abi nasıl desem süper karışık değil liste uzamıyor :d plugins | users | settings kısımları tam oturmuş oraya

elinize sağlık çok güzel olmuş. çoık işime yaradı
wolkanca.com seviyorum sizi 🙂