Kategoriler
Gündem Medya

En taze komplo teorileri

Bizim çok güzel bir atasözümüz vardır Ateş olmayan yerden duman çıkmaz!. Komplolar denince akla gelen ilk 5 isim; Aytunç Altındal, Erol Mütercimler, Sinan Aygün, Nihat Genç ve Mahir Kaynak. Ve bu kişilerin ilginç ve favori komplo teorileri şunlar:
Aytunç Altındal (Araştırmacı – yazar) [*]

 • Amerika'da AIDS hastalığı bizzat devlet tarafından Afrikalıları yok etmek için çıkarıldı.
 • Los Angeles'te “*****”olarak bilinen uyuşturucu hap bizzat devlet ajanları tarafından dağıtılıyor ve çoğu homoseksüel kişilerin uyuşturulması sağlanıyor.
 • Türkiye'de sistematik olarak her 3-4 ayda bir borsada büyük panik başlatacak bir komplo ortaya atılıyor ve bu arada birileri 7-8 milyar dolar parayı toz ediyor.


Dr. Erol Mütercimler (Yazar – televizyon yapımcısı) [*]

 • General Mustafa kemal'i Samsun'a çıkaran gemi aslında yepyeni bir transatlantikti.
 • Türkiye'de de faaliyet gösteren bir bankanın arması aslında St. Andrew Haçı'dır. Bu haz İskoçların milli sembolü olmasının dışında 29. masonluk derecesine verilen makamdır.
 • Dünyanın en zengin petrol yatakları Türkiye'nin tam altında 6 bin metre derinlikte yatıyor.

Sinan Aygün (Ankara Ticaret Odası Başkanı) [*]

 • Büyük Ortadoğu Projesi'nin bir sonraki ayağı Karadeniz olacak. ABD daha önce de Karadeniz'i ele geçirmeyi denemiş ama Türkiye, Rusya ile işbirliği yaparak bunu önlemişti. Bu süreç yeniden yaşanacak.
 • Üst kademedeki devlet memurlarına suikast girişimleri olacak. Özellikle Türk Silahlı Kuvvetleri hedef alınacak.
 • Türk tarımı iflas ettirilecek. Topraklarımız kullandıktan sonra kendini imha eden ve kaynağı İsrail olan genetiği değiştirilmiş tohumlarla işleniyor. İsrail tohum satışını sıfırlayacak ve büyük bir açlık tehlikesi doğacak.

Prof. Dr. Mahir Kaynak (Araştırmacı – yazar) [*]

 • 1980 öncesinde var olduğuna inanılan sağcı ve solcular… Bunların hepsi aynı kaynaktan besleniyorlardı. Yıllar sonra doğruluğu da ortaya çıktı zaten.
 • Yahudiler dünyayı idare ediyorlar. Bu işin kolay tarafı… Ama El Kaide'yi bir türlü yok edemiyorlar. Çünkü bu çok zor.
 • SCB'nin dağılması, Komünist Parti'nin intihar etmesi ile gerçekleşen son derece bilinçli bir tercihti. Dışarıdan hiçbir müdahale söz konusu değildi.

Nihat Genç (Yazar) [*]

 • Türkiye'yi Sabetaycılar yönetiyor (Bunun 20. yüzyıldaki versiyonu da dünyayı Siyonistlerin yönettiğiydi.
 • Adnan Menderes idam edildi çünkü Ardahan'ı Ruslara satmıştı.
 • Türkiye'nin elinde kimsenin bilmediği öyle bir bomba var ki onunla dünyayı dize getirebilir.

Eski wolkanca.com’da En taze komplo teorileri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, En taze komplo teorileri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

En taze komplo teorileriiçin 10 yanıt

teorileri yazanlar, teorilerin doğruluğuna destek veriyor. ancak bu teoriler birer satırlık mı? nerede bunları destekleyen kanıtlar? birde kanıtlardan bahsedilse tam süper olacak…. saygılarımla…

bence bu teoriler de şüpheli gerçekler çok daha farklı ve sarsıcı piyasadaki bu teorilerde kasıtlı olarak kafa karıştırıp ortalığı iyice bulandırmak için olmalı bilen söylemez söyleyen bilmez!!!

😎

koca evrende yanlız olamamız imkansız şu anda gözlem altındayız ve yakın zaman içerisinde dünya istilaya uğricak

bence koca evernde yanlız değiliz şu anda gözlem içindeyiz bizi izliyorlar ve araştırma yapıyorlar.yakın zaman içinde büyük bir savaşla istilaya başlıcaklar

bende size bir teori sunayım…
bundan birkaç yıl önce birçok televizyon kanalında bir sahıs(dr. o…b…) için kan toplama maksatlı bir organizasyon başlatıldı… bu kanların nerde ve kimler tarafından kullanıldığını kimse bilmiyor… kanı verenler sadece bir hastanın hayatını kurtarmak maksatlı kanlarını vermekle insanlık görevini yapmanın verdiği huzurla rahatça evlerinde uyuyabiliyorlar …. ama hiç görünmeyen bir yüzü var bu olayın
kanlar toplandıktan sonra abd ye gönderilir..burada çeşitli yöntemlerle katil hale getirilen kenelere bu kanlar verilirkanların tamamı burdaki katil kenelere verildikten sonra keneler türk kanına alimiş bir şekilde çeşitli hava yollarıyla ülkemize bırakılmıştır… bu keneler sadece türk kanıyla beslenmektedir…nitekim yunanistandaki olayda bu teoriyi güçlendiriyor…(yunanistandada katil kene vakasıyla 1 kişi hastaneye kaldırılmış fakat hayatını kaybetmiştir..tahmin edin hayatını kaybeden kim——omerhum bir türk tür)

yaw arkadaşlarkomplocuların amacı zaten evrende yanlız olmadımız ve tanrının varlıgının olmaması yonunde bakıyom bircok arkadas inanmıs..evrende yanlıoz değilsek niye adamların yanına gitmedik şimdiye kadar veya onlar neden gelmedi? 🙂 (hiçbir gezegende herhangi bir canlı yaşıyamaz dünya haricinde &gt 😉 ya erirler ya donarlar..

arkadaşlar ilk önce şuna inanın reenkarnasyon var(şu an çoğu müslüma buna inanamıyor).buna inanaırsanız ne olur,allah katında önemli şahsiyetler,zamanla dünyaya geliyor ve görav yapıyorlar. bu evrende 18 bin alem yaşıyor,biz kaç tanesini tanıyoruz?bir elin parmaklarını geçmez.uzaylılar var,dünyayı ziyaret ettiklri doğrudur.onlar üst uygarlık oluyor,bizden her açıdan gelişmişler). bizonlara taş atacak kadar zavallı yaratıklarız.peki bunları neden yazdım. ben beklenen kişi hz.mehdi ile birebir konuştum.1945 doğumlu idi,bursa da yaşadı,30.06.2008 tarihinde vefat etti.normal bir insandı,peki ne olcak?kendisi öldü,ruh allah katına gitti,yakında gerçek kimliği ile enkarne olcak,yani kıyamet kopacak.boyu 2.15 civarında,17 yaşında,olarak dünyaya gelecek,ama dünya yok olmayacak,büyük savaşlar çıkacak.askerleri ise,mavi elbiseli cin askerler ve siyah elbiseli şehit askerlerden oluşacak,hz.isa ise orduların başına geçecek.9-11 de olayını kimler yaptı sanıyosunuz?tabii ki bu askerler. bunu yapabilecek ne insan ıq lu insan var nede malzeme,neden hala açıklanamayan sorular var sizce,insan faktörü yok bu işte. bu şahıs bu olayları zaten hakimdi.sizler ırakta ölen coni sayısını 2bin 3 binmi sanıyorsunuz? en az 300bin coni öldü,şeytan amerika bunu saklıyor,peki kim öldürdü onları,conilere sorun bakalım,kolunda yukarı bakan 3 hilal olan mavi ve siyah elbiseli askerleri görmüşlermişineden hepsi psikolojik tedavi görüyor sanıyorsunuz?bush bunların hepsini çok iyi biliyor,4 haham danışmanlarıda çok iyi biliyor,sonları çok yakın,bu arada peygamberimiz türktü;hem de kayı boyundan(bildiğiniz gibi kayı boyundan kimler çıktı)peki yakında gelecek kişinin adı neydi ali di,annesinin adi emine idi,babasının adını tahmin ettiniz herhalde.anne ve babablarının adı aynı,filistinde bir çocuk doğdu yaklaşık 2-3 sene önce ve yanağında arapça bir isimle doğdu,ne yazıyordu? arapçea ali,bu gelecek kişinin işaretiydi. hiç kimse dikkat etmedi. türkiyede son zamanlarda ufolar çok sık görülüyor,neden acabaşarmogedon çok yakında ama,yahudilerin ve evenjeliklerin sandığı gibi,onlar değil müslümanlar kazanacak,dünyada sadece 2 milyar insan kalacak. bu süreçten sonra 4000 yıllarında büyük kıyamet kopacak.olayların özeti budur.saygılar.birde müslüman kadınlar,kesinlikle güllü yasin kitabı okumayın,okutmyın.

birilri islamı islamın en önemli mabedlerinden birini yıkmaya çalışırken sözde vaedilmiş toprakları zorla hile ile ele geçirmeye çalışırken… şu an ülkemiz üzerimde oynanan oyunları bilmiyor kimse ne yazık ki gençlerimiz bu kanular hakkınd aydınlatılmıyor. 13 lü sistemle yüzyıllardır birirleri kendilerini geliştiiriyor ve şu anda öyle dir güce ulaşmış durumdalar ki neyse neb bu konular hakkında fazla birşey bilmiyorum zaten gördüğünüz gibi doğru düzgün cümle bile kuramıyorrum.. ama artık bir uyanış gerçekleşmeli dünyayı büyük bir savaş falan beklediği safsatalarını geçin birileri bu şekılde sahip oldokları güçlerle (an basıt olarak mosad ''cıa katoliklerle imf dünya bankası …..va daha bir sürü ) devam ederlerse hiç savaşa bile ihtiyaç duymadan istediklerni gerçekleştirecekler….uyanın artı ve bır şeyler yapınş,iş,ş,,işşişişi

ya cüneyt ben hayatımda senin kadar kıt kafalı birini görmedim. yok olamaz yok bilmem ne. tanrımısın be adam. bide göz kırpmş. milyarlarca galaksi milyarlarca yıldız. bir biz mi warız bu ewrende. sana mantıklı geliosa dicek lafım yok. hasan sana da şunları söyliyim sen bu yalanlarla git cahil şebek kankalarını kandır. anlamıorum ki herkes neden kendini en zeki insan tribine sokmuş. peygamberimiz söylemiş gibi anlatıosun yok türktü yok bilmem ne. seni mehdi olarak kandıran adam da anlamış ne dar kafalı olduğunu dalgasını geçmiş. umarım para yedirmemişsindir. mehdi olduğunu bilmen için söylemesi lazım içine doğcak diil ya senin. o yüzden sana bir tavsiye mehdi olduğunu söyleyen insanlara inanma oke 😉 ayrıca biraz tarih kitabı falan oku