Kategoriler
Gündem

Dünya şampiyonu İtalya

Bu final maçında Fransa benim favorimdi ama Zidan maçtan atılınca Fransa işi çok zorlaştı sonuçta 90 dakika 1-1 bitti uzatmalarda gol olmadı. Penaltı vuruşları sonucunda İtalyanlar 24 yıllık dünya kupası hasretlerini sona erdirdi.

Maçta merak ettiklerim Zidan gibi Dünyanın en profesyonel, tecrübeli oyuncusu ve bu dünya kupasının en önemli oyuncularından biri nasıl böyle bir hata yaptı? tahminim ağır tahrik ve küfür vardı.

“Zidan bizi bırakma ne olur”

Eski wolkanca.com’da Dünya şampiyonu İtalya veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dünya şampiyonu İtalya için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Dünya şampiyonu İtalyaiçin 3 yanıt

başatan belli takip ettiğim bir italya için kazanması çok güzeldi çok güzel bir final maçıydı zidanın hatası ve kariyerine böyle kötü son vermesi iyi olmadı ama böyle yapmaması gerekirdi sanki kavga yerinde ki gibi futbolcuya kafasıyla gösüne vurdu hakem hakklıydı fıransızlar boşa hakemi yuhladılar herşeye ramen hakeden baştan belli italyaydı tebrikler italya

zidan cezayirli ve müslüman aranızda bilmeyenler vardır.

zidane zidan deil zidane dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusudur kupayı hak eden de fransa dır………….