Kategoriler
Eğlence

Terörist tanıma, terörist testi oyunu: terorist-quiz

Terör örgütü bulma oyunu. Terörden arananlar listesi oyunu: terörist quiz.

Bir yazılımcı arkadaşın geliştirdiği ve çok aranan Terörist Quiz isimli terörist bulma/hangi örgüt testi oyunu gördüğünüz kişilerin ait olduğu terör örgütünü bulma şeklinde bir oyun, kolay erişim için buraya ekledim, verileri nereden aldığı çok merak edilmiş ama kendisi zaten uygulamanın altında soru işareti/hakkında şeklinde bir etikette detayı vermiş, tıklamak gerekiyor 🙂 Terörist quiz oyunu oynamak için Tıklayın!

Çoğu haber sitesi bunu “Terörden arananlar listesi oyun oldu: Karşınızda terörist quiz” şeklinde haber yapmış ben geçen gece Cemre Demirel(@msikkofield)in canlı yayınında gördüm güzel stres attırıyor.

Terörist test oyununu buradan oynayabilirsiniz, oyun aşağıda ve fotoğraflar çıkmazsa sayfayı yenilersiniz(fotoğrafları emniyet sitesinden çekiyor), oynamak için tıklayın –> TERÖRIST QUIZ OYNA.

İsterseniz oyunu bu sayfada(link) aşağıda gördüğünüz alandan oynayabilirsiniz ben biraz bir şeyler ekledim, sivillerin eklenip eklenmediğini de hatırlamasını sağladım, süsledim koyu modu filan var daha modern oldu seversiniz, tabii sevmediyseniz kaynakta verdiğim github sayfasından da oynamanız mümkün. Oyun sizin skorunuzu tarayıcınıza kaydediyor, yani yeniden oynamaya gelirseniz sizi ve skorlarınızı hatırlar.


Terrorist Quiz

Doğru: 0 | Yanlış: 0

Sivilleri Ekle

Hakkında

Veriler herkese açık olarak yayınlanan T.C. İçişleri Bakanlığı Terör Arananlar listesinden alınmaktadır. Sivillerin fotoğrafları yapay zeka ile insan fotoğrafı üreten thispersondoesnotexist.com adresinden alınmaktadır.

Paylaş

Kaynak: https://github.com/osumatu/terorist-quiz/
GZT Game’den Buğrahan Sizer de Instagram’da aşağıdaki gibi bir haber yapmış: https://www.instagram.com/reel/C4LLvJOspT_/

Terörden Arananlar Listesi Oyun Oldu: Karşınızda Terörist Quiz: İçişleri Bakanlığı’nın terörden arananlar listesi oyun oldu. Bir yazılımcının yarattığı testte Bakanlığın listesinde aranan tüm isimleri kapsıyor. “Terörist Quiz” isimli oyun sosyal medyanın gündemine yerleşti. İçişleri Bakanlığı’nın terörden arananlar listesi bir yazılımcı tarafından oyuna çevrildi. FETÖ’den, PKK’ye, DKP/BÖG’den DHKPC’ye, MLKP’den IŞİD’e; MKP’den TKP/ML’ye kadar bütün örgüt mensuplarının yer aldığı oyun sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Oyunda terörden arananların fotoğrafları yer alıyor. Testi çözenlerde fotoğraftan tahmin ederek kişinin hangi terör örgütüne mensup olduğunu doğru cevaplamaya çalışıyor. Her 10 soruda 1, başarı yüzdesine göre “Mit seni göreve çağırıyor, devam mı baştan mı?” ve “Yürü be babuş , devam mı baştan mı?” ibareleri çıkıyor.

Haber siteleri.

Bu arada siz de terörist misiniz kendinizi şurada paylaştığımız şemadan kontrol edebilirsiniz.

İyi eğlenceler.