Kategoriler
Medya

Bırrrr

Pepsi'nin Aysun Kayacı’lı reklamlarına, Coca Cola Müslüm Gürses'li reklamla karşılık verdi, Müslüm Baba, bir yudum kola içtikten sonra “Bırrr” diye titrediği reklam için tam 400 bin YTL aldı. Helal olsun.
Aysun uzun süredir Pepsi Max reklamlarıyla ekranlara konuk oluyordu. Aysun'un 250 bin dolar (yaklaşık 300 bin YTL) aldığı reklam filmi uzun süre konuşuldu. Coca Cola da reklam filmlerinde, müzik dünyasının “Baba” lakaplı ünlü sanatçısı Müslüm Gürses’i oynattı.


Müslüm Baba 400 bin YTL'ye oynadığı bu reklamda, sıcaktan bunalınca bir bakkala uğruyor. Dolaptan aldığı kutu koladan bir yudum içtikten sonra “Bırrrr” diyerek titriyor. Böylelikle, ne kadar serinlediğini anlatıyor. Müslüm Gürses, reklam filminin çok beğenileceğini ve reklamda söylediği “Bırrrr” sözünün hayranları arasında slogan haline geleceğini iddia ediyor. Gürses daha önce de telefon ve boya reklamında oynamıştı.

malum aysun kayacı popüler gündem ürünü olduğu reklamıyla baya bir ses getirdi. hatta reklam filmi ile ilgili çeşitli mahkeme haberleri bile çıkmıştı.

popüler gündemin öyle yada böyle önemli isimleriden biri olan Müslüm Gürses‘ te Aysun Kayacıya rakip olmak istemiş anlayacağınız.

Bir blog sitesinde rastladığım reklam filminde ilk başta şoke olmamak el değil. Öncelikle ama bu reklam filmi medyada baya bir ses getirmiş ki çeşit çeşit sitelerde farklı haberlerine rastlamak mümkün.

Tv reklamını ben şu an henüz göremedim. Ama malum youtube‘da bunu bulmak hiç de zor olmadı.

Bu reklamımızın kısa bir TV kaydı. Bu video ise sanırım basın toplantısına katılmış birinin çekmiş olduğu video. İyi seyirler.

Kaynak: Bildirgec popüler kültür servisi

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

Bırrrriçin 4 yanıt

valla keske müslüm babayla aysunu birlikte öpüşrken oynatsalardı hiç fena olmazdı😯…aysunun oynadığı reklamdaki çocugun yerine baba oynasaydı 🙂 :grin 😀 üşünün biii

ha bu arada volkan abi ben yeniyim… süpersin…teksin…
harundbas@mynet.com
buda benim blogum: http://megaturkafrm.blogspot.com