Kategoriler
Medya

Esra Ceyhan’nın programı yayından kaldırılmış

esra ceyhanEn son Uçan bir abi ile gördüğümüz Esra Ceyhan’ın Kanal D’deki programı sessiz sedasız yayından kaldırılmış.

Aykut Işıkları’ın yazdığı haber de Esra Ceyhan’ın son dönemlerde reyting kaygısına kapıldığını ve çok eleştiri aldığını belirtmiş. Ayrıca ben şarkıcı olacağını da yeni öğrendim çok şaşırdım. Merak ediyorum doğrusu şarkılarını 🙂

Aykut Işıklar’ın köşe yazısı;

“Kanal D yönetimi Esra Ceyhan’ın programını sessiz sedasız yayından kaldırmış. Esra düşmanları çok mutlu. Havalara zıplıyorlar. Esra reyting alacağım diye insanları birbirine düşürürdü. Çok beddua aldı. Ancak bazı gerçekler var ki saklanamaz. Esra çok akıllı kadın. Ne zaman, kimden, ne alacağını hatta nasıl alacağını bilir. Ne de olsa HBB’de Bülent Öztürkmen’in öğrencisi olarak bu aleme girdi.

Kulağıma gelen bilgilere göre artık TV’cilikten hoşlanmıyor. Reyting hesabı yapmaktan sıkıldı. Yetenek, bilgi, beceri, şans, akıl bu kadar. Daha fazla TV’ci de olamaz. İçindeki şarkıcılık aşkını yeniden canlandırmış. Yine derslere başlamış. Hatta albüm hazırlıyor. Çok yakın zamanda şarkıcı Esra Ceyhan’ı sahnelerde görürsek sakın şaşırmayın. Kusura bakmayın ama neden olmasın? Ne cahil mankenler şarkıcı oldu bu ülkede.