Kategoriler
Tech

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg hangi telefonu kullanıyor?

Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg, Samsung marka telefon kullandığını ve Samsung markasını çok sevdiğini söyledi.

Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, geçtiğimiz günlerde ünlü YouTuber MKBHD ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda Zuckerberg, son yıllarda Samsung telefonlar kullandığını ve Samsung telefonların “büyük bir fanı olduğunu” söyledi.

Samsung’un çok iyi telefonlar ürettiğini de belirten Mark Zuckerberg, bu tarafta oldukça memnun olduğunu açık şekilde gözler önüne serdi. Tam olarak spesifik bir telefonu modeli vermeyen ancak Galaxy S ya da Galaxy Note serisi bir amiral gemisi kullandığı aktarılan CEO, birçok iPhone kullanıcısı CEO’dan farklı çıkmayı başardı.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, MKBHD’nin sorusu üzerine kullandığı akıllı telefonun markasını açıkladı. Zuckerberg birkaç yıldır Samsung telefonlarını kullandığını ve bu telefonların büyük hayranı olduğunu söyleyerek, “Bence Samsung müthiş telefonlar yapıyor” dedi. Zuckerberg’in Samsung ve Android sevgisi böylece ortaya çıkmış oldu. Zuckerberg, Facebook’un ürünlerinden faydalanan milyarlarca kullanıcının Android işletim sistemine sahip telefon kullandığını söylüyor. Bu yüzden de kendisi ve ekibi için uygulamaların Android’li telefonlarda test edilmesinin önem taşıdığını vurguluyor. Zuckerberg’in Android hayranlığı anlaşılan o ki biraz da işinden dolayı kaynaklıyor.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/facebook-ceo-mark-zuckerberg-big-fan-samsung-smartphones/