Kategoriler
Hayattan

Evcil hayvanlar: petalemi.net

Geçen sene Ücretsiz kedi ve köpek sahibi olabilirsiniz başlıklı bir yazı yazmıştım, 300 den fazla yorum alan bu yazıda Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği‘nin, sahipsiz evcil hayvanların güvenilir bir yuva bulması için hazırladığı blogdan bahsettim. Amaç bu derneğin çalışmalarına katıkı sağlayıp, barınaklarda sahipsiz olan hayvanları evcil hayvan sahibi olmak isteyen hayvanseverlerle buluşturmaktı.

Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği

İzmirli bir hayvansever arkadaşım kedi, köpek, kuş gibi dostları olan arkadaşlarımızın ilgi ile takip edebileceği bir blog hazırlamış. Bunu hayvansever arkadaşlarıma duyurmak istedim.
petalemi.net

Eski wolkanca.com’da Evcil hayvanlar: petalemi.net veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Evcil hayvanlar: petalemi.net için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Evcil hayvanlar: petalemi.netiçin 1 yanıt

merhaba ben izmirden harun gediz benim sorunum 10 kedimvar bazılarını yolda buldum baktım ama 10 taneye bakmak güç geliyor kapallı ve açık alan barınak arıyorum en az 4 5 tanesini vericem bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederim.