Kategoriler
Internet

Çevrimiçi 5gb depolama

Windows Live SkyDriveMicrosoft live.com kullanıcıları için parola korumalı depolama alanı sunuyor, beta aşamasında olann skydrive.live.com da klasör halinde başlayan pencerede istediğiniz yere istediğinizi upload edebilirsiniz, kişisel bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Başkaları görmeden, başkaları almadan her türlü bilginizi live.com hesabınızda tutabilirsiniz. Alanınız 500mb dır her türlü dosya türünü upload edip saklayabiliyorsunuz.
Upload ettiğiniz(yüklediğiniz) dosyaları paylaşım klasörüne kopyalabilir msn listenizdekilerle paylaşabilirsiniz ya da ortak klasöre koyarak herkese dağıtabilirsiniz sadece seçtiğiniz kişilere dağıtabilirsiniz.

Windows Live SkyDrive

ilk yazım

Merhaba bu yazı benim wolkanca.com’daki ilk yazım. İlk yazım olduğu için açıkçası nasıl yazayım karar verebilmiş değilim. Hatta ilk wolkanca.com’a “GİRİŞ” yazım güzel ve iç açıcı olmadığı için tekrar yazıyorum 🙂 . Sözü fazla uzatmadan birazda kendimden bahsedeyim. Ben Ömer… Zonguldak’ın kozlu ilçesinde yaşayan, 16 yaşında bir lise öğrencisiyim. Okulumun Web Tasarım bölümünde eğitim görüyorum. html ve PHP ile ilgilenen bir kişiyim. Son zamanlarda bloga yazı yazmaktan hoşlanıyorum. Bu arada benimde bir blog sitem var ( kişisel blogumda WordPress sistem kullanıyordum fakat ta ki 2gün öncesine kadar.Şimdi başka bir sistemden yeniden yazıyorum. ) dün akşam bloguma yazı yazarken:OFF! dedim kendi kendime… Aklıma artık kendi bloguma yazmak değil büyük ve gelişmiş bir bloga yazı yazmak geldi o blogda wolkanca.com . Ve şimdi buradayım wolkanca.com yazarım. Hayırlı olsun. Yazının başlığını “İlk Yazım” olarak koydum daha orijinal birsey bulamadım (: