Kategoriler
Blog

Ankara'daki bloggerlar-blog yazarları dikkat

Ankaralıysanız, internette bir blogunuz varsa, bloggersanız/blog yazarıysanız, kendinizi genç hissediyorsanız veya gerçekten gençseniz, akademik kariyeriniz yoksa(parka sokmuyorlarmış), adam pazarlamacısı değilseniz(bu çok önemli bu günlerde), düşük sezon değil sezonun bloggerı iseniz, gerçekten samimi ve gerçekten adam, insanlar arasında olmak istiyorsanız, ve açsanız sizin için harikulade bir önerim var.

mangal

Ankaralı blogcular mangal yapıyor, hepimiz oradayız. Gelin bize katılın, tanışalım sohbet edelim, yiyelim içelim.

Unutmayın 19 Nisan Kızılay’da, Gima'nın önünde saat 10:30 da toplaşıyoruz, sonra Göksu parkına gideceğiz. Yo ben direk Göksu parkına giderim diyenler 0505 715 22 02 numaradan Barış veya 0505 360 36 27 numaradan Ömer‘i arıyorlar selam söylüyorlar.

Yanınızda kız arkadaşınızı, erkek arkadaşınızı, ablanızı, abinizi, babanızı, ninenizi vs. getirebilirsiniz, yeterki mangal sevsin ve bloggerlarla aynı ortamda durmaya, mangal yapmaya tahammül edebilsin.

Şu ana kadar yaklaşık 40 kadar kişi kayıt olmuş, yani ona göre.

Uzun uzadıya bilgi almak, incik-cinncik edeceğim diyenler baris.unver{cadıA}beyn.org a da e-posta gönderebilir.

Eski wolkanca.com’da Ankara'daki bloggerlar-blog yazarları dikkat veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ankara'daki bloggerlar-blog yazarları dikkat için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.