Kategoriler
Kültür Sanat

Defne Samyeli

Beğenerek seyrettiğim (çünkü çok güzel bir yüze sahip) Defne Samyeli ; meğer popçuymuş. Ben manken olarak karşımıza çıktığını sanıyorum ama internette kendisinden "uzun yıllar önce türkiye güzeli seçilen, şarkıcılık deneyimlerinden sonra kendini tv'ye atan ve dünya otoriteleri tarafından türkiye'nin en iyi anchorwoman'ı seçilen kişi." olarak söz ediliyor. Şarkısını da duyduğumu sanmıyorum ama sizden duyan var mı arkadaşlar?

Eski wolkanca.com’da Defne Samyeli veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Defne Samyeli için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Defne Samyeliiçin 8 yanıt

bir çok sanatçıdan daha iyi sesi bence abi yaa, artodan mesela daha iyi 🙂 puhaaa evet iğrenç espri yaptım.

gerçekten güzel bir kadın ve sesi de iyiymiş, popçuluğundan haberim yoktu.

şu an dinleyemiyorum o yüzden "şu an" sesi ile ilgili yorum yapamayacağım ama yıllaaaar yıllar önce bir yılbaşı gecesi bir programda dansçılar eşliğinde ve aynı zamanda kendisininde dansa eşlik ederek "kareografiye yani" şarkı söylediğini görmüştüm. sesini hayal meyal hatırlıyorum ama fena değildi.
eve gidince dinlerim bunuda burada "işyerimde" dinleyemiyorum.

bu arada çok güzel bir yüzü var bu hatunun ya 🙂

bencede bır cok sarkıcıda daha ıyı sesı var ama en ıyısı sunuculuk yapması defne ablaya sımdı erol amca album yapmasın mışsınmı? :=)

sunuculuğunur gördük birde popcu olarak karşımıza çıkarsa şaşmamaklazım hiç dinlemedimde
saygılar türküye…